Skocz do zawartości
Forum

Zdrada?


Gość Karola10Gsdv

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karola10Gsdv

Hej, mam do was pytanie kilka lat temu byłam w związku wszystko było wspaniale do pewnego momentu mój chłopak nagle sie zmienił zaczął mi robic straszne awantury i jedyna winna byłam ja, zabraniał mi wszystkiego i zawsze mowil co mnie najbardziej raniło że ze mna kończy potem pisał ze mnie kocha i tak w kółko, tamten okres to jak do tej pory najgorszy okres w moim życiu tylko ciagle spałam, płakałam, niekiedy wpadałam w histerie na lekcjach i nie mogłam sie opanować, tez nie potrafiłam z nim skończyć, bo bałam sie ze go stracę, pewnego dnia napisał ze ze mna zrywa wiec wyszłam do moich koleżanek było tez tam pare ich kolegów, nagle zaczelam dostawać smsy od mojego wtedy juz ex chłopaka ze mnie nienawidzi, ze jestem dla niego nikim bo sa tam jacyś chłopacy itp. , oczywiście chciałam zacząć go przepraszać, moja jedna koleżanka zobaczyła ze cos sie dzieje ze cos ze mna jest nie tak , czułam sie tak bezradna i powiedziałam jej wszystko nimi powiedziała zebym go nie przepraszała bo przecież nic nie zrobiłam i napisałam zeby sie ode mnie odczepił, dał mi spokoj bo przecież ze mna zerwał, wtedy wszystko sie zmieniło zaczął przepraszać , powiedział ze mamy teraz przerwe zeby wszystko przemyśleć a w za pare dni o wszystkim pogadamy, pare dni przed tym zdarzeniem zaczął komentować zdj takiej jednej dziewczyny, byłam zazdrosna ale czułam sie bezsilna zeby cos zrobic , dzien po tej aferze były dni mojego miasta wypiłam pare piw i poszłyśmy z dziewczynami byłam troche pijana juz nie moge zaprzeczyć i nagle zobaczyłam mojego chłopaka z nia przytulajacych sie razem a pare godzin wczesniej pisał mi ze mnie kocha podeszłam do niego i go uderzyłam , i nagle podchodzi do mnie kiego stmosfera i mi mowi ze mój chłopak spotykał sie z nia ze jeździli sobie na wycieczki itp, wtedy poczułam jakby mi ktoś wyrwał serce bo robiłam wszystko. Zeby ocalic nas a on wolał kogoś innego chociaz wiedział jak cierpię i w jakim jestem stanie, wtedy podbiegłam i pocałowałam mojego kolegę , nigdy mnie nic z nim nie łączyło zawsze go miałam tylko za kolegę nic wiecej. Wiem ze nie powinnam go pocałować tylko wyjsć i sie uspokoić ale emocje wzięły swoje, chciałam zeby poczuł to co ja czułam przez pare miesięcy ,czy to tez mozna uznać za zdradę ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...