Skocz do zawartości
Forum

Co mam robic zeby moj chlopak sie o mnie starał jak dawniej ?


Natka10

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi oto , ze nam sie nie uklada. Jestem z nim 7 miesiecy juz sam nie planuje spotkan, czesto sie denerwuje czesto sie klocimy . Malo juz pisze do mnie nie ma tak jak kiedys ze obsypywal mnie sms i ze jak po sekundzie nie odpisalam to marudzil. Ostatnio dziwnie mi odpisuje typu, no , okej i nic po za tym . Np dzis napisal co robisz odpisalam mu napisalam ze widzialam dziewczyne co chlopak dal jej roze i wgl ze to bylo slodkie i inną sytuacje . Chcialam zeby zrozumial ze trzeba tez sie starac . To odpisal cos w stylu,. No i co . Ja odp ze to bylo romantyczne . A on po godzinie odpisal , , no co robisz . I wgl czasami wydziera sie na mnie . Juz nie jest tak jak dawniej. Mowil ze spotkamy sie w sobote. Pozniej mowil ze zobaczy i wgl czy sie spotkamy cos krecil. Pytalam o nastepna ze na 5 dni moge to stwierdzil ze nie bo ma jazdy . Jak jazdy sie ma po 2 h i bym poczekala . O co mu chodzi ? Co zrobic zeby sam zrozumial ze moze mnie stracic i co zrobic zeby zabiegal o mnie ?tak to zawsze chcial mnie widziec. A teraz ja planuje spotkania

Odnośnik do komentarza

Traktuj to na "pół gwizdka", postaraj się nie pisać do niego, niech sam się pokażę, nie zdobywaj, a bądź zdobywana, musisz przywrócić równowagę uczuć, możesz nawet zaproponować mu spotkanie, ale zrób tak by tym razem nie odmówił ci i ty sama w dzień, w którym ma to być powiedz, że musisz coś zrobić i nie możesz, albo, że się spóźnisz. Wyczuj, kiedy będzie odpowiedni moment na zastosowanie tego ;) Po za tym nie podałaś czemu tak jest, konkretnego powodu, jeśli z nikąd tak sobie zaczyna być taki, no to jest trochę dziwne :) Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...