Skocz do zawartości
Forum

Stres przed egzaminem ustnym


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od około 3 lat przeżywam niewyobrażalny stres. Zerwałem więzi koleżeński około 3 lata temu. Peszą mnie ludzkie spojrzenia , nie mogę spojrzeć niektórym osobom w oczy. W jakimkolwiek kontakcie z ludźmi nie wiem jak się zachować , a nawet w niestresujących sytuacjach jak samo przebywanie w kawiarni czy sklepie jest dla mnie katorgą : cały się trzęse , mam tiki twarzy , chcę mi się wymiotować i strasznie boli mnie serce , kołota i ściska mi żebra , że niekiedy nie mogę oddychać.
Jednak zdaję teraz maturę i za parę dni mam ustne egzaminy. Postanowiłem coś z tym zrobić , bo wiem , że będac w tym stanie w jakim jestem na pewno nie zdam z powodu stresy. Lekarz przepisał mi hydroxizinę z napisaną na opakowaniu dawką? 10mg. Próbowałem picia melisy , ale nie pomagało . Próbowałem nerwomixu nie pomagało. Ile i w jaki sposób mam spożyć hydroxizinu przed egzaminem skoro mam go o godzinie 13:00 ? Dodam , że jest to niewyobrażalny stres. Nie znam drugiej osoby , która tak się stresuje (trudno mi używać tego słowa , gdyż wiem , że to coś 3 poziomy wyżej niż stres , być może fobia społeczna , o której czytałem i 90% objawów się zgadzało). W ciągu trzech ostatnich lat dużo się porobiło w moim życiu traumatycznych sytuacji.

Pozdrawiam ! :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...