Skocz do zawartości
Forum

nie moge schudnąc


Gość misza00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

ważę 66 kg mam 40 lat jednak waga w której najlepiej sie czuje to 63 kg których nie moge uzyskac-najgorsze jest to ze nawet jezeli ostatni posiłek zjem o 19 to i tak o 23 lub 2 nad ranem musze cos zjesc obojetnie co pod reką mam i do wyrka .co do wagi to tak wczoraj wazyłam 65,5 a dzisiaj 67.2 owszem jedzonka wczoraj było fest ale czy tak szybko mozna tyc 2 kg na dzień?Chciałabym osiagnac swoją wage ,conajmniej 3-4 razy w tyg. cwicze lubie to sa to zazwyczaj treningi cardio i na talie ok.30-45 min.lecz potem to nagradzam-co jesc w nocy wiem ze najlepiej nic ale zoładek mnie boli z głodu jestem niespokojna i woda nie pomaga a jak tylko zjem to ulga i ukojenie i niewazne co bym na kolaccje nie zjadła to wiecej jak 3-3,5 godziny nie moge wytrzymac?Jak to ogarnąć?

Odnośnik do komentarza

Wiemy wszyscy, że proces chudnięcia jest trudny, długi i męczący. Uważam, że należy się do niego dobrze przygotować. Przez odpowiednie przygotowanie ja np. rozumiem odpowiednie podejście do tematu czyli poczytanie, poszukanie informacji na ten tamat. Musimy odpowiednio ułożyć sobię dietę i tu już mówię że da się zrobić samemu wystarczy poczytać o pewnych produktach co z czym można łączyć a co nie. Jeśli nie mamy ochoty studiować podstaw odżywiania proponuję jednak skorzystać z pomocy dietetyka. Dalej sport, ale to nie muszę się tu rozpisywać bo oczywistym się wydaje, że dużo ruchu to duży sukces. I jeszcze można zafundować sobie suplementację ale mądrą, czyli też poczytać o produkcie choćby tutaj: http://www.doz.pl/leki jaki ma skład, czy jest odpowiedni do wieku w jakim się znajduję osoba chcąca się odchudzać. Ale tak jak mówię odpowiednie przygotowanie do tematu.

Odnośnik do komentarza

szwagierka - dietetyk zawsze mi mówi, że nie każdy zacznie tracić kilogramy jak przestanie jeść słodycze i zacznie biegać. i np. suplementacja diety wcale nie jest jakąś herezją tylko trzeba wiedzieć co jak i ile - a jak sobie sprawdzisz w internecie skład Acai Original to zobaczysz, że nic tam chemii nie ma no i trzeba tylko cierpliwości i umiaru UMIAR najważniejszy...nie żeby całe opakowanie od razu zjeść :P :)

Odnośnik do komentarza
Gość kociapol

Witajcie! Słuchajcie każdy dietetyk powie wam, że każda z was potrzebuje innej diety to jest prawda. Teraz trzeba po prostu dobrać sobie taką, która będzie w jakiś sposób pomagała nam zrzucać te kilogramy! Ja staram się jeść po prostu regularnie to jest moim zdaniem recepta na sukces no i oczywiście dużo biegam chodź czasem nie mam na to czasu. Mam pracę gdzie siedzę praktycznie cały dzień przy biurku przez co potrzebuje dobrego suplementu, Ja biorę iq green ma naturalny skład i jest w pełni bezpieczny na serio mi pomógł ustabilizować mój organizm.

Odnośnik do komentarza

Hejka, zgadzam się , że każdy człowiek ma inny organizm i inaczej reaguje na rożne dodatki do diety . Ja stosuje już jakiś czas zieloną kawę max jak dla mnie to bardzo dobry naturalny produkt. Waga u mnie spada i energia do ćwiczeń jest. Tak trzymać.

Odnośnik do komentarza

Co zrobić żeby schudnąć? To proste pytanie jak dla mnie, bo sama miałam z tym długo problemy. Nie byłam też przekonana do żadnych tabletek przez naprawdę długi czas, ale najgorsze co może być na diecie to brak samozaparcia i podjadanie... Wtedy każda chwila męki idzie się pie... Na zmniejszenie łaknienia brałam w/w tabletki iqgreen, które bardzo się sprawowały. Do tego dieta 5 małych niskotłuszczowych posiłków dziennie i dzisiaj jestem mniejsza o 16 kg. (3 miesiące)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...