Skocz do zawartości
Forum

Antydepresant a nieregularny okres


Gość pytampytampytam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pytampytampytam

Od poprzedniego roku mam nieregularne okresy. I nie wiem już co może być powodem. Biorę antydepresant - dokładnie aurorix - zaczęłam brać pod koniec października, ale nieregularny miałam już trochę wcześniej, zanim zaczęłam go brać. Nie wiem jak było od początku tamtego roku, bo nie zapisywałam tego, bo miałam tak regularny, chociaż było czasem tak, że w jednym miesiącu też nie miałam, ale jakoś nigdy się tym nie martwiłam, bo zawsze się pojawiał i był w miarę regularny. W każdym razie okresy są dziwne, bo w jednym miesiącu był dużo za wcześnie, a ostatnio cykl trwał jakieś 45dni.. . Do tego ostatnia owulacja była bardzo bolesna, co się nigdy nie zdarzało. Bardzo bolał mnie lewy jajnik. Nie wiem czy jest po co iść do ginekologa, bo jeśli powie mi że nieregularny okres jest od aurorixa? Chociaż czytałam, że moklomemid nie wpływa na układ hormonalny. Myślałam, że to może jakiś problem z tarczycą, ale wyszła w porządku - tsh 2,83. Badania krwi też w porządku. Już nie wiem co może być przyczyną i czy jest po co iść do ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...