Skocz do zawartości
Forum

Strata dziecka w 33 tygodniu ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Straciłam dziecko w 33 tygodniu ciąży. Z dnia na dzień serce mojego dziecka przestało bić. Czułam jej ruchy w środę przed spaniem była bardzo energiczna jak zawsze, a na drugi dzień jak wstałam nie czułam już jej ruchów. Pojechałam do lekarza prowadzącego i okazało się, że jej serduszko przestało bić. Lekarz kazał mi jechać na szpital i urodzić martwe dziecko. Na czwarty dzień od trafienia do szpitala, urodziłam moją córeczkę martwą(skurcze zostały wywołane). Nie potrafie tego zrozumieć jakto możliwe, ze w przeciągu jednej nocy przestało bić serce mojego dziecka. Przez całą ciąże dbałam o siebie, zdrowo sie odżywiałam, nie piłam nie paliłam. Co mogło być tego przyczną.? Wyniki sekcji mają byc dopiero za 2 tygodnie. Ale ja nie potrafię czekać, próbuję się dowiedzieć co było tego przyczyną. Czy będę mogła zajść w kolejną ciążę i jaką będę mieć pewność, ze to się znowu nie powtórzy?

Odnośnik do komentarza

Witaj
Bardzo ci współczuję, wiem że żadne słowa tego nie wyrażą co teraz czujesz. Miałam podobną sytuację w rodzinie, siostra tak samo jak ty miała zdrowe dziecko, wszystko było w porządku a na dwa dni przed terminem porodu przestało się ruszać, musiała również przetrwać poród martwego maleństwa. Sekcja wykazała że dziecko przeszło zawał w łonie matki ale z nieznanych przyczyn, lekarz powiedział że tak się zdarza, rzadko ale...Siostra 6 miesięcy po tym zaszła w ciążę i urodziła ślicznego bobaska, dzisiaj ma troje dzieci, zdrowych i pięknych. Ten pierwszy chłopczyk kilka dni temu skończyłby 18 lat. Wiem że to małe pocieszenie, ale uwierz mi czas leczy rany, nawet te najstraszniejsze, musisz wierzyć że gdzieś tam masz aniołka i że kiedyś przytulisz do piersi swoje dziecko, czego z całego serca ci życzę. Trzymaj się!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...