Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży pomimo miesiączki


Gość Majkaa23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malinka1803

czytam Lukrecjo to co napisałaś i trochę się zaczynam martwić bo ja też jakiś dziwny ten okres miałam co prawda spóźnił mi się tylko 2dni ale tak naprawdę to krwawiłam tak średnio obficie tylko 1dzień a potem to takie plamienie było bardziej i tak mdli mnie i jakieś zawroty głowy mam nie wiem co mam sądzić chyba zrobię sobie test mimo wszystko... zabezpieczamy się prezerwatywą a czasami poprostu jest stosunek przerywany więc wszystko możliwe. kurcze nawet teraz mnie mdli...

Odnośnik do komentarza
Gość JuliaSCS

Nie zgadzam się z wami laseczki. Ja miałam okres w ciąży przez 3 miesiące ale potem ustąpiło. Okresu się nie ma na pewno po jakimś czasie w ciąży, po porodzie jest miesiączka oczyszczająca przez 3tyg i potem jak się karmi piersią to też nie ma okresu (ale ryzyko zajścia w ciąże są). I uwaga na przyszłość: jak się ma okres to można zajść w ciążę bo ja tak zaszłam w listopadzie 2 lata temu. Teraz mam prawie roczną córkę, którą urodziłam 21.08.2011. Pozdro

Odnośnik do komentarza

Błagam dziewczyny! Nie piszcie takich bzdur, że jak masz cykl 28 dni to owulacja przypada na 14. Każda z nas ma inne ciało i trzeba obserwować cykle przez minimum pół roku pod kątem śluzu, temperatury - w stałych porach (metoda objawowo -termiczna). Metoda kalendarzyka to już od chyba 40 lat jest nieaktualna!

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatnia miesiączkę miałam 20.08,cykl przeważnie mam co 31 dni. Ostatnio zaczęliśmy się z mężem starać o dziecko i akurat w dni płodne się kochali my. Po jakimś tygodniu zaczęłam mieć różne objawy, tj. Odrzucało mi papierosy, bolały mnie jajniki przez parę dni, miewalam zaparcia. Lecz 17.09 dostałam okres. Pogodziłam się więc, że nie jestem w ciąży. Ten cykl trwał 28 dni co bardzo mnie zdziwiło. Ale po miesiączce tamte objawy się nasilily, dodatkowo zaczęłam częściej oddawać mocz, z samego rana mam mdłości i bóle głowy. Czy mimo miesiączki mogę być w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...