Skocz do zawartości
Forum

Mała ilość spermy a starania o dziecko


Gość vi...31

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam 21l jestem z mężczyzna od 3 l. od roku staramy sie o dziecko . bardzo tego pragniemy. bylismy juz u lekarza wszystko jest ok. jesdnak od roku ewektu nie widac jesteśmy zdrowi, jedno co mnie bardzo niepokoi to fakt iz moj maz podczas stosunku wydziela bardzo małą ilosć spermy, czasami nawet wogóle czym moze to byc spowodawane

Odnośnik do komentarza

Witam!
Niestety nie napisała Pani co to oznacza, że byli Państwo u lekarza. Czy zbadana była tylko Pani czy też mąż? Jeśli bowiem tylko Pani to konieczne jest wykonanie badania nasienia męża. Teoretycznie ilość nasienia, jak i płynu preejakulacyjnego jest cechą osobniczą i zmienia się wraz z wiekiem. Jej mniejsza ilość nie powinna wpływać na płodność. Warto jednak ocenić konkretne parametry nasienia poprzez specjalistyczne badanie.

Odnośnik do komentarza

jestem tak zwanym bull do wynajęcia dokładnie polega to na tym że mężowie płacą mi pieniądze abym na ich oczach zadowalał ich żony wiem dla jednych to chore dla innych dodatkowe podniecenie. Nie wnikam robię to dla pieniędzy. Mam jednego klienta który płaci podwójnie gdy zobaczy na swojej żonie mój duży wytrysk muszę się wtedy posiłkować tymi Prosent 600 w innym wypadku gdy mam takie ok 2 spotkania w tygodniu z ilością spermy jest naprawdę krucho. Więc myślę że może pomogą one twojemu mężowi.  

 

Odnośnik do komentarza

My właśnie rozpoczęliśmy starania po przestoju związanym z epidemią. Ja cały czas kontrolowałam sobie moją płodność za pomocą testera ze śliny, łączyłam go z telefonem i teraz całą historię mogę przekazać lekarzowi, jutro idę do gine.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...