Skocz do zawartości
Forum

Ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Ciężko mi o tym pisać, ale chce wiedzieć jak jest naprawdę. 8 marca , to pierwszy dzień mojej ostatniej miesiączki. Okres mam nieregularny. Pierwszego kwietnia nie miałam jeszcze okresu, ale dziwnie się czułam. Zrobiłam test ciążowy, który wyszedł pozytywny. Następnego dnia powtórzyłam test i ten również był pozytywny. 5 kwietnia miałam wizytę u ginekologa, lecz na badaniu usg jeszcze nie było nic widać. W tym samym dniu zrobiłam badanie krwi w kierunku ciąży i już po dwuch godzinach był wynik. Lekarz poinformował mnie że do połączenia się plemnika z komórką doszło 18 marca i ciąża ma 2 tygodnie i dwa dni Plus dwa tygodnie, czyli 4 tygodnie i dwa dni. Kolejna wizytę miałam 12 kwietnia i wówczas po badaniu usg lekarz stwierdził że ciąża ma 5 tygodni a do połączenia się plemnika z komórką doszło 22 marca. Ja byłam przekonana że ciąża ma wówczas 5 tygodni i dwa dni. Czy to możliwe aby badanie krwi błędnie wskazało wiek ciąży lub odwrotnie usg? Czy zadno badanie nie jest w stanie stwierdzić dokładnie w stu procentach w którym dniu doszło do polaczenia się plemnika z komórką? Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ 21 marca zostałam zgwałcona i nie wiem czyje dziecko noszę. Czy męża czy może oprawcy. Błagam o pomoc i odpowiedź kiedy dokładnie plemnik połączył się z komórką i przez jaki czas plemniki żyją w kobiecie po stosunku. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...