Skocz do zawartości
Forum

3,5 miesięczne dziecko nie chce jesc


Gość Kasiakaw

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasiakaw

Witam, jestem mama 3.5 msc chłopca. Syn od jakiegoś czasu gorzej je tzn do tej pory jadł regularnie co 3 a w nocy 4 godz dodam ze jest na mleku modyfikowanym teraz jednak mija 6 a nawet 7 godzin w dzień i jest to nie cale 120 ml miedzy czasie wypija bardzo dużo wody nawet 150 ml jednorazowo. Starałam sie zamiast wody podawać mleko ale jest jeden wielki krzyk. Czy powinnam sie martwic takimi przerwami czy to jest normalne żeby tak male dziecko tak jadło? Sypia tez gorzej w nocy kręci sie i co chwila trzeba do niego wstawać, brałam go do siebie do łóżka i jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Gość gość1212

Skoro wypija sporo wody pomiędzy posiłkami to może nie jest głodny.
Ponad to mleko modyfikowane jest bardzo syte i może Twój synek po prostu nie jest głodny. Mój także jest na modyfikowanym i ma ponad 4 miesiące. Karmię go średnio co 5 godzin na żądanie. Lekarz u którego ostatnio byliśmy powiedział, żeby go nie przekarmiać bo podajemy mu mleko syte i żeby nie wymagać od niego głodu równo co trzy godziny. Poza tym mój szkrab nie budzi się w nocy już w ogóle. Jak zjada mleczko około 21 ej to śpi do szóstej niekiedy siódmej rano. A Twój synek budzi się w nocy na jedzenie czy dajesz mu przez sen ? ,może jak Twój co 4 godziny w nocy się budzi i wołą jeść to jest tak objedzony że w ciągu dnia mu się nie chce. Dla swojego spokoju możesz pójść do pediatry żeby się upewnić czy na pewno wszystko OK.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...