Skocz do zawartości
Forum

Irracjonalny lęk przed ciążą


Rekomendowane odpowiedzi

Mam paranoje na punkcie tego, ze jestem w ciazy bez stosunku. Z chlopakiem lezelismy na sobie ale calkowicie ubrani. Mam ostatnio problem z brzuchem, mialam wirusa, mialam spokoj tydzien I znow cos zaczelo sie dziac. Poszlam do lekarza sie okazalo ze mam nadwrazliwy zoladek potym wirusie. I teraz mam te paranoje bo mam jakis dziwny brzuch taki nie za miekki i oddaje dzisiaj mocz bardzo czesto. Ale piersi nie bola, temperatura normalna, sluzu nie ma. Moze po prostu tak bardzo nie chce zajsc w ciaze tak wczesie i sobie wyobrazam nie wiadomo co. Mam 18 lat.

Odnośnik do komentarza

Mam paranoje na punkcie tego, ze jestem w ciazy bez stosunku. Z chlopakiem lezelismy na sobie ale calkowicie ubrani. Mam ostatnio problem z brzuchem, mialam wirusa, mialam spokoj tydzien I znow cos zaczelo sie dziac. Poszlam do lekarza sie okazalo ze mam nadwrazliwy zoladek potym wirusie. I teraz mam te paranoje bo mam jakis dziwny brzuch, twardszy niż zwykle i napęczniły i oddaje dzisiaj mocz bardzo czesto. Ale piersi nie bola, temperatura normalna, sluzu nie ma. Moze po prostu tak bardzo nie chce zajsc w ciaze tak wczesie i sobie wyobrazam nie wiadomo co. Mam 18 lat.

Odnośnik do komentarza

Takie objawy mogą swiadczyć o nerwicy natręctw (zaburzeniach obsesyjno-kompulsywnych). Jeżeli będą się nasilać, być może lekarz zadecyduje o włączeniu odpowiedniej terapii. Ważna jest jednak własna rola w tłumieniu natrętnych mysli, mozna sobie pomóc łagodnymi ziołowymi lekami uspokajającymi lub witaminą B6 w dawce powyżej 50 mg dziennie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...