Skocz do zawartości
Forum

Jak uchronić się przed poronieniem?


Gość nastkam

Rekomendowane odpowiedzi

W grudniu 2009 urodzilam sliczna dziewczynke. Juz w kwietniu kolejny raz zaszlam w ciaze, niestety rozwoj dziecka zatrzymal sie ok 8-9 tyg, a poronienie nastapilo w 12 tyg- czyli w polowie lipca 2010. W pazdzierniku zrobilam test, ktorego wynik byl pozytywny po czym kolejnego dnia pojawil sie okres i wynik kolejnego testu byl juz negatywny. Ostatnia miesiaczke mialam 31 pazdziernika- znow jestem w ciazy i znow mam problem- w 6 tyg ciazy bylam na usg i wszystko bylo dobrze, jednak lekarz przepisal mi p*** zapobiegawczo poniewaz raz juz ronilam. Mialam go przyjmowac 2 razy dziennie. Jednak 2 dni po wizycie dostalam boli brzucha i zaczelam krwawic. Okazalo sie ze mam krwiaka na macicy ale na szczescie nie zagrozil ciazy i zostala ona utrzymana. Doktor zwiekszyl dawke p*** do 4 globulek na dobe i kazal lezec w lozku. Czy to oznacza ze i ta ciaze moge poronic? I jak dlugo nalezy lezec w lozku? Czy to tylko na kilka tyg czy moze bede musiala lezec do konca ciazy?? Po jakim okresie od ostatniej wizyty powinnam udac sie ponownie na usg? Jakie objawy powinny mnie niepokoic? Przestalam krwawic juz wczoraj, czyli drugiego dnia,wiec jestem dobrej mysli... Prosze rowniez o rade jak postepowac w tej ciazy aby byla zdrowa i czy naprawde sa takie wielkie powody do obaw tym razem. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...