Skocz do zawartości
Forum

ALERGIA PROSZĘ O POMOC


pumadruid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 2 lat mam problem ,mam ciagle czerwone i swędzące spojówki i mnie pieką jak bym miał piasek pod oczami, jest tak nawet po rannej pobudce cały czas piasek,drażni mnie światło dzienne ...mam dziwne uczucie szczypania zatok i zatkanego nosa mimo że nie mam kataru .. niekiedy robią się w nim strupy smarkam z odrobiną krwi,mam też niekiedy suche usta aż pojawia się białe w około ust,kicham dość często,dziwne swędzenie między uszami a gardłem ,nieraz mam wysypkę po kompieli czerwoną i jak się opalam,uszy mnie nieraz swędzą..Miałem robione testy alergiczne skórne i pokarmowe były one wykonywane poprzez na ręku ale nic nie wskazało na alergie ... a są to obiawy typowo alergiczne tak mi się wydaję już chyba tak zaawansowane że jest też zespół suchego ona i nieżyt nosa do tego teraz siada mi na zatoki i nie wiem co robić ,czy powinienem wykonać jakieś inne testy alergiczne bardziej wiarygodne ? Proszę o pomoc bo już nie mam sił się z tym męczyć ...

Odnośnik do komentarza

Po objawach jakie opisujesz wnioskuję,że to może być alergia na kurz,czyli na roztocze przebywające głównie w kurzu.Ja miałem podobny problem z moim dzieckiem.Kobieta w sklepie medycznym poleciła mi spray mioactive na roztocze kurzu domowego.Spryskałem materace w łóżkach,dywany,zabawki pluszowe itd.i pomogło od dwóch miesięcy jest to dużo mniej nasilone,także polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...