Skocz do zawartości
Forum

Gęsty śluz w gardle i kula jak garrota


notaga1001

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie to co napisze kieruję głównie do przemyślenia lekarzom. Od kilku lat ściekało mi po gardle takie gęste lepkie świństwo którego ani odkrztusić ani odpluć . Masakra. U kogo ja nie byłem . Od alergologa , przez Pulmunologa do Laryngologa . Wszyscy leczyli mnie na alergie dawali lekarstwa które nic nie dawały. Doszło do tego ,że przy krześle stoi miska do której non stop plułem. Do wieczora było tego dobry litr . Kiedy to wylewałem do umywalki to jakby gęsty klej albo śluz który woda nie potrafiła rozpuścić . W rurze umywalki zaczął narastać taki brązowy grzyb i nawet Domestos go nie ruszał . Myłem zęby Sensodyną odbudowującą żeby zatkać jakieś przetoki bo mi laryngolog tak wytłumaczył . Płukałem gardło płukankami i nic .Kupiłem sobie mydło z nanosrebrem i palcem rozprowadzałem je w nosie po czym wciągałem ciepłą wodę co pominąwszy okropne uczucie topienia dawało ten skutek ,że masa śluzu dawała się wypluwać i zniknęła po kilku razach ta ohydna kula w gardle . Dokupiłem areozol z nanosrebrem do gardła i to w połączeniu z mydłem pozwoliło mi od biedy żyć . Przełom nastąpił kiedy zakaziłem stopę grzybicą . Kupiłem Undofen w aerozolu i aplikowałem go do spodu pomiędzy palce więc stopę miałem na obrzeżu wanny blisko twarzy a siedziałem na stołku . Jak poszedł areozol to się nim zatchnąłem bo usta prawie miałem otwarte aż go w tyle gardła poczułem ale ulga była natychmiastowa . Uczucie było nieprzyjemne bo trochę paliło i smak nieszczególny jednak nie wypluwałem go tylko rozcieńczyłem śliną i powoli przełknąłem . Powiem tak . To chyba nie żadne bakterie ani uczulenie na roztocza ani kilka innych wersji łącznie z zaleceniem pozbycia się wszystkich zębów tylko grzybica. Ten Undofen nie jest trujący bo psikam go sobie do ust rano i wieczorem . Miałem obawy ,że się otruję ale lepiej się otruć niż tak żyć więc zaryzykowałem. Język ma trochę nalotu ale wtedy był gruby żółty kożuch . Jak teraz zdarzy mi się napluć literatkę to jest sporo . Odpluwa się lekko . Dzisiaj wpadłem na pomysł żeby psiknąć też pod język i chociaż minęły cztery godziny może ze dwa razy lekko odplułem .Dopełniłem areozol do nosa tym Undofenem i psikam go sobie podnoszę głowę i wciągam aż przeleci przez gardło co jest bardziej komfortowe niż mydło . Dzięki temu przestałem być więźniem w domu bo wyjść się nie dało dłużej niż na godzinę bo potem musiałem szukać miejsca gdzie mogłem to świństwo odpluć a to kupy czasu wymagało. Jestem emerytem no to dało się to wykonać a co ma zrobić młody który pracuje i w pracy pluć non stop nie może. I teraz kiedy zacząłem zlewać do umywalki to co wypluwam po tym Undofenie to prawie zniknął w rurze ten grzybowy kożuch . Zaznaczam ,że dolegliwości nie ustały całkowicie ale są śladowe odzywają się raz na kilka godzin a do tej pory musiałem pluć non stop . I przestało mi śmierdzieć z ust.

Odnośnik do komentarza

To jest tragedia , taka przypadłośc . Człowiek praktycznie nie jest w stanie pracować normalnie ani normalnie żyć .
Kiedy to wypełni przełyk albo żołądek to zgaga jest taka ,że coś okropnego . Najgorsze ,że na forum czytam ,iż wiele osób też nie może się doczekać diagnozy co to jest i lekarze leczą ich tak jak mnie na alergie i różne tam inne problemy co nic nie daje. Prosiłem lekarkę żeby mi dała zrobić badanie tego świństwa za co byłem gotów zapłacić ale kobieta od samego początku jak mantrę powtarzała : Roztocza i roztocza , kupiłem od razu łóżko i komplet pościeli i nic . Wystawiłem wszystko na 20 stopniowy mróz a nawet przespałem się na tarasie i też nic . Skoro ten Undofen przeznaczony do walki z grzybicą spowodował tak radykalną poprawę chociaż nie wyleczył przypadłości bo jak to siedzi w zatokach to być może trzeba jakoś to do nich dostarczyć . Mogę powiedzieć na pewno ,że tylko on się sprawdził.

monthly_2014_11/gesty-sluz-w-gardle-i-kula-jak-garrota_2056.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...