Skocz do zawartości
Forum

Ból podczas stosunku i pieczenie przy oddawaniu moczu


Gość Zrozpaczona2014

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zrozpaczona2014

Witam,
zwracam się do Was, bo sama nie wiem co mam robić. Od sierpnia do grudnia nie współżyłam. W grudniu kiedy doszło do zbliżenia nie wytrzymałam z bólu. Nawet podczas wkładania palca odczuwałam ból. Ból był obecny również parę godzin po próbach zbliżeń. Byłam z tym u ginekologa, zrobił mi usg dopochwowo, nic nie wykazało.
Od wczoraj odczuwam pieczenie podczas sikania, czasami pojawiają się żółte, bądź białawe upławy. Do ginekologa zapisałam się znowu, wizytę mam 21 stycznia.
Powiedzcie, czego mogę się spodziewać? I czy tak będzie wyglądało każde podejście? Jestem tym zmęczona i zarazem lekko przestraszona. Przecież tak nie powinno być...

Odnośnik do komentarza
Gość Dereńska

Być może to infekcja dróg moczowych, więc powinnaś zrobić badanie ogólne moczu i posiew moczu. A żeby Cię mniej piekło to smaruj okolice intymne żelem lacibios femina, który złagodzi pieczenie, swędzenie i pozwoli spokojnie poczekać aż dostaniesz wyniki i lekarz zleci jakieś leczenie. Przy okazji będziesz też miała ochronę przed infekcjami intymnymi, bo ten żel zakwasza skórę okolic intymnych i zawiera aktywne substancje działające przeciwgrzybiczo i przeciwbakteryjnie, ale nie uczula. Pij dużo wody, często oddawaj mocz i jedz żurawinę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...