Skocz do zawartości
Forum

Brak śluzu w trakcie cyklu


Gość buenolia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim dziewczynom, moim zmartwieniem jest brak śluzu... 9 stycznia prawdopodobnie (z obliczeń) skończyły mi się dni płodne moje cykle są 30 dniowe, a teraz od wczoraj ni mam śluzu.. znaczy są znikome ślady śluzu.. ale tak jak by go nie było. Kochałam się z mężem bez zabezpieczenia ale ostatni raz gdy skończyliśmy w środku było to na początku stycznia. Co może oznaczać taka znikoma ilość śluzu a nawet jej brak .. dodam że okres planowo powinnam dostać 20 stycznia.

Odnośnik do komentarza

może po prostu tak masz że masz mało śluzu. Na śluz ma wpływ dieta, powinnaś ją wzbogacić w oleje roślinne i może w przyszłych cyklach się poprawi. Olej z wiesiołka brany w pierwszej fazie cyklu bardzo pomaga, jeszcze siemię lniane. Nie wiem czy się starasz o dziecko czy nie ale olej z wiesiołka też wspomaga płodność.

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytania. Od niedawna zaczęłam leczyć się na bezpłodność i podawał mi lekarz tabletki clostilbegyt, miałam 3 jajeczka i jedno z nich na pewno pękło, kochaliśmy się z mężem w te dni jak lekarz zalecił a mimo to nie jestem w ciąży. Czy może to być spowodowane brakiem śluzu owulacyjnego? Bardzo proszę o odpowiedź:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...