Skocz do zawartości
Forum

Myśli samobójcze i obniżenie nastroju u nastolatki


Gość pomocy98

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wszystko sie zmienilo...napisalam do mamy list..na 3 strony i poprosilam oprzyjaciolke,zeby go dala jej no i mojej przyjaciolki mama z moja tak sie przesraszyly,ze od razu szukaly mnie 30 mim. po mieście..potem mama przyjechala do mnie do domy, do taty. I sobie wszystko wyjasnilysmy,powiedzialam jej co czuje i tak dalej. Teraz czeka mnie wizyta u psychologa, nawet u psychiatry moze. Ale to nic nie dalo..nadal sie czuje strasznie, nie chce mi sie zyc. Boje sie,ze nie pomoze mi wizyta u opsychologa. bo ja nadal nie widze sensu zycia ;/

Odnośnik do komentarza

dzisiajeszy dzien w szkole byl straszny, ja juz nie wytrzymuje przy takiej ilosci osob, caly dzien trzesly mi sie rece,ogolnie strasznie zle sie czulam, i tylko odliczalam minuty do wyjscia, wyszlam i zaczelam plakac, nie wiem jak ja wytrzymam te pół roku, a moze nie? moze nie bede musiala sie o to martwic, zawsze jest wyjscie, to najgorsze

Odnośnik do komentarza

Tak, dokładnie, pierwszy krok, a zarazem najważniejszy jest już za Tobą, teraz się postaraj aby wszystko było dobrze. Niedługo odpoczniesz sobie trochę czasu od szkoły, na pewno dasz rade, wytrzymasz. Nie możesz teraz się poddać, gdy jesteś na dobrej drodze aby wszystko się ułożyło. Zawsze jest wyjście z sytuacji, niekoniecznie to najgorsze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...