Skocz do zawartości
Forum

Brak uczuć do innych ludzi


Gość alienkai

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kakakakakkk

Czmu ma iśc do koscioła?Poza tym Bóg jest wszędzie i nie trzeba iść do budybku aby spytać się go czemu ma kogoś w tyłku...

Odnośnie tematu, to ja unikam blskch relacj z ludzmi. Boję się komuś powiedzieć, że go lubę, boje się zaufać, bo boję się odrzucenia. Czy to, że wychowywałam się bez ojca ma jakiś wpływ?Mój ojciec umarł i miałam taki czas, że jak babcia od nas odjeżdzała to bardzo za nią tęskniłam i bałam się, że nie wróci.

Generalnie boję się bólu po tym jak ktoś mógłby mnie potencjalnie zostawić.

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.11.2013 o 16:15, Gość alienkai napisał:

Pomóżcie! Proszę... zapomniałam powiedzieć, nie potrafię za kimś tęsknić, wszyscy są mi obojętni

Mam to samo. Jestem mężczyzna i mam 22 lata. Nie czuje za nikim tęsknoty, nigdy nie potrafiłem śmiać się sam z własnych uczuć, z serca, zawsze wszystkie uczucia udaje. Tak samo jak ty nie umiem przekazywać ludziom gniewu i radości. Moje opowiadania nikogo nie zaciekawiaja bo są bez emocji . Szukam rozwiązania wszędzie już przez 3 lata. U psychologów, przychiatrow, chodziłem na terapię. Nie tracę nadzieji ale od dziecka nic się nie zmienia. Szukam teraz ludzi z podobnym problemem.. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...