Skocz do zawartości
Forum

Nawrót trzydniówki


Gość gość 234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gość 234

Witam,
moja 7 miesięczna córka miała miesiąc temu trzydniówkę potwierdzoną u lekarza ( katar, stan podgorączkowy przez 3 dni i wysypka ale lekka) po miesiącu zaczęła ząbkować, gorączka do 38,4 stopni. Byliśmu u pediatry i powiedział ze to ząbkowanie i infekcja wirusowa. Po trzech dniach gorączki znowu wystąpiła wysypka. Czy to możliwe że tzrydniówka moze wystąpić po raz drugi?

Odnośnik do komentarza
Gość anielka964

Tak, spotkałam sie juz kilkakrotnie z powtórnym wystąpieniem trzydniówki. Co prawda moje dziecko miało ja tylko raz, ale ponieważ nigdy do końca czyli do wystąpienia wysypki, nie jestes pewna czy to trzydniówka, nam pediatra polecił stosowanie Milifenu, tj ibuprofen wiec działa przeciwzapalnie, w razie gdyby jednak była to zwykła infekcja.

Odnośnik do komentarza

Mój Bartuś miał już kilka razy trzydniówkę, najczęściej objawiała się ona wysoką gorączką, zaczerwienionym gardłem i wysypką, oprócz leków zaleconych od pediatry podawałam Milifen- ibuprofen w syropku, ma truskawkowy smak co mojemu dziecku odpowiada i nie było problemów z jego podaniem. Po trzech dniach wszystko przeszło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...