Skocz do zawartości
Forum

Nudności, brak okresu i ból podbrzusza a ciąża


Gość merlia

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkie Panie na tym forum ;). Moje pytanie albo kłopot nie wiem, polega na tym, że nie wiem co jest z moim okresem. Opiszę sytuację. Kochałam się z chłopakiem dość regularnie, czasami z czasami bez zabezpieczenia. We wrześniu (cykl 34)jak miałam okres chłopak skończył we mnie, okres trwał około 4 dni, przypominał plamienie bardziej niż normalny okres (ale niby ciąży nie było) teraz w październiku w 30dc miałam okres koloru BRĄZOWEGO, trwał też 4 dni, w październiku zaczęłam zauważać że częściej chodzę do WC, byłam u lekarza bo mogę mieć cukrzyce po tacie, mam mdłości ALE BEZ WYMIOTÓW, i boli mnie podbrzusze ale to takie bóle skurczowe, dzisiaj jest 30 dzień cyklu a mi nic ani okresu ani nic więc mogę podejrzewać ciąże ? :> PS BAAAARDZO bym się cieszyła jak by fasolka była ;) choć nie planowałam :P któraś z Pań coś podobnego miała ?

Odnośnik do komentarza

nie robiłam jeszcze bo wolałam zapytać czy jakaś dziewczyna tak miała, bo w tym miesiącu chłopak nie kończył we mnie tylko zawsze poza mną, no ale były to stosunki bez zabezpieczenia, i ten okres brązowy mnie zaniepokoił, do lekarza nie ma już terminów więc nie dopcham sie, a byłam u lekarza tydzien przed bym okresem, teraz mam juz 31 dzien nie wiem może poczekać do 34 dnia cyklu tak jak to miało miejsce we wrzesniu i pazdzierniku zrobie za 3 dni jak nie dostanę okresu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...