Skocz do zawartości
Forum

Ból piersi, napady gorąca i mdłości a ciąża


Gość Kasiunia1994

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasiunia1994

Witam . Zacznę od razu dnia 23.10 kochałam się z narzeczonym potem dnia 27.10 i 28.10 (finał za każdym razem we mnie) . Miesiączkę powinnam dostać 29.10 , dostałam okres 30.10 pierw zaczął lecieć śluz z krwią taką wyblakłą różową , i tak przez parę godz . Po czym zaczął się normalny okres , problem w tym ze skończył się 31.10 . lecz dwa dni później zaczęły się znów upławy z krwią tak jak by plamienie . Odkąd skończyła mi się niby ta miesiączka boli mnie podbrzusze , mam napady gorąca ciała , pobolewają jajniki , co jakiś czas mam rozwolnienie , bolą mnie piersi , czasem jest mi nie dobrze . Lecz nie byłam pewna że zajdę w ciąże z narzeczonym i po miesiączce od 01.11 -04.11 kochaliśmy się (z finałem we mnie ) . Nigdy nie miałam takiej miesiączki zawsze miałam 7 dni i wiedziałam każdego miesiąca kiedy będzie miesiączka , ale cykle mam nie regularne . Pomóżcie mi chcemy dziecka . A testu nie robię bo się boje że wyjdzie może, że nie jestem w ciąży . Czekam na odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Gość kasiunia1994

Dodam , że nawet jeżeli kochaliśmy się przed miesiączką 1 dzień nawet 4 dni przed , to miesiączka była zawsze na czas . I dostawałam sygnały od organizmu tydzień wcześniej , ze będzie miesiączka .Teraz to było jak dla mnie dziwne . Lecz testu nie robię bo boję się że wyjdzie 1 kreska . A czekać do miesiączki (jest ona zawsze pod koniec miesiąca ) to za długo . Bo gdyby przypuśćmy była to ciąża to troszkę strach o fasolkę tyle czekać do miesiączki .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...