Skocz do zawartości
Forum

Nasienie na palcach a ryzyko ciąży


Gość panikara19

Rekomendowane odpowiedzi

Gość panikara19

Witam mam dosyc dziwne pytanie a mianowicie czy jest szansa na zaplodnienie w takim wypadku, gdy mój facet miał wytrysk w moich ustach, po jakichś 10-15 minutach od tego poszedł się wysikać, no i boję się że mógł wtedy przenieść jakieś pozostałości plemników z penisa na ręce... Niestety nie umył rąk. Po kolejnych 10-15 minutach dotykał rękami moich miejsc intymnych.. czy możliwe że przeniósł tam jeszcze plemniki? czy przeżyłyby taki okres czasu? bardzo prosze o odp...

Odnośnik do komentarza

Plemniki to bardzo delikatne ''stworki". Tak jak mi i mojej dziewczynie powiedział ginekolog, że szansa jest zawsze. Ale spokojnie, plemniki potrzebują bardzo dobrych warunków żeby przeżyć poza organizmem. Jeżeli oddawał mocz to bardzo dobrze bo usunął resztę plemników z cewki moczowej (pamiętajcie o tym na przyszłość). Nawet jeżeli nie umył rąk to dotykał włącznika, klamki, poscieli etc a na tych wszystkich rzeczach są bakterie i środowisko które zabija plemniki. A nawet jeżeli znalazła by się jakaś grupa plemników komandosów która by przeżyła, to było by ich stanowczo za mało aby dotarły do jajeczka (które tylko przez 24 godziny nadaję się do zapłodnienia). Spokojnie, nie stresuj się. Dobrze będzie !!!

Odnośnik do komentarza

Na to pytanie dokładnie Ci nie odpowiem, nie chce wprowadzić Cię w błąd. Ale nie masz o co się martwić, szansa na to że jakieś plemniki znalazły by się na Twoich narządach są bardzo małe, a na to że dotarły by dalej i akurat trafiły na jeszcze "żywe" jajeczko sa znikome. Uszy do góry, będzie git :)
P.S. Ja już się przekonałem i Tobie polecę to samo, pamiętaj o higienie. Po pieszczotach prysznic, oddanie moczu (aby partner oczyścił cewkę moczową). Zawsze to przyjemniej wrócić czystym i pachnącym do łóżka ;) A te kilka minut pieszczot zawsze można nadrobić :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...