Skocz do zawartości
Forum

Ból jajników a ciąża


Gość akara_m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Mam pytanie, czy ból jajników może być objawem ciąży? Od 9 dni spóźnia mi się okres, cały czas bolą mnie jajniki tak jak przed miesiączką. Boli mnie szczególnie lewy jajnik. Zrobiłam dwa testy, ale wynik jest negatywny. Oczywiście wybieram się do lekarza, ale zastanawiam się, czy może być to ciąża? Nie mam innych objawów, jedynie od czasu do czasu czuję kłucie w piersiach i cały czas chce mi się jeść.

Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Witaj.
Ból jajników a także całego podbrzusza, sporadyczne kłucie w piersiach oraz złe samopoczucie mogą być zwiastunem implantacji zarodka. Jeśli doszło do współżycia seksualnego ryzyko ciąży istnieje zawsze, nawet, gdy stosowane były środki antykoncepcyjne. Wspomniane objawy mogą być również objawem nadchodzącej miesiączki. Okres mógł ulec rozregulowaniu. Przyczyn nieregularnych miesiączek może być mnóstwo. Aby ustalić przyczynę Twoich objawów udaj się do lekarza specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza
Gość mamajasy

Ostatni okres miałam 28 lutego cykle mam 29-dniowe , 6 marca miałam stosunek i doszło do wytrysku w środku.Trzy dni później zaczęły mnie boleć jajniki raz lewy a raz prawy i tak jest do tej pory(tj do 13.03). Dziś 13.03 nie wytrzymałam i zrobiłam bobo test strumieniowy na którym jest napisane że można wykonać 7 dni od stosunku.Wynik był negatywny.Czy możliwe jest że jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...