Skocz do zawartości
Forum

Rdzawe plamienie po pettingu


Gość antoninaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość antoninaa

Witam.

Jakiś czas temu uprawiałam z chłopakiem petting. Obawiam się, że kiedy wkładał mi palec do pochwy mógł mieć na nim spermę lub wydzielinę, która pojawia się jeszcze przed wytryskiem. Nie mam zielonego pojęcia, czy to były moje dni płodne, czy niepłodne. Po krótkim czasie od naszych igraszek pojawiło się u mnie kilkudniowe, małe plamienie o rdzawym kolorze. Mam od tamtego czasu trochę wyczulony węch, nie mogę jeść i ciągle czuję, że mój brzuch jest pełny. Nie wiem czy przesadzam, czy są to oznaki ciąży?

Bardzo proszę o szybką odpowiedź, bo umieram z niepewności i niepokoju.

Odnośnik do komentarza

Witaj.
Twoje objawy może powodować stres przed niechcianą ciążą, który towarzyszy bliższym kontaktom z partnerem. Raczej mało prawdopodobne byś była w ciąży. Nie można jednak tego w stu procentach wykluczyć. Powinnaś wykonać test ciążowy dostępny w aptekach na terenie całego kraju. Test wykonujemy w dniu spodziewanej miesiączki z porannego moczu. Przyczyn brązowych plamień w środku cyklu może być wiele. Należą do nich między innymi: nadżerka, polip, infekcja dróg rodnych a także zaburzenia hormonalne. Jeśli plamienie się powtórzy udaj się do specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Witajcie tak jak w temacie na drugi dzien po petingu pojawilo sie u mnie lekkie plamienie na okres to za wczesnie ostatni dostalam 16 sierpnia.. dodatkowo mam kilka pytan
1 czy wspolzycie z prezerwatywa według Was to dobra metoda antykoncepcji ? nie chce sie wiecej faszerowac hormonami a co do prezerwatyw slyszalam rozne opinie 2 czy bez stosunku mozna zajsc w ciaze ? slyszalam o prejekulanie ktory sie wydziela przed stosunkiem jednak chciala bym wiedziec jakie jest wasze zdanie na ten temat
3 ostatnie pytanie czy od tyłu mozna zajsc w ciaze ?

Odnośnik do komentarza

1. prezerwatywa jest dobrym srodkiem, jeśli używana jest w poprawny sposob, oczywiście ma niższy wskaźnik Pearla niż tabletki antykoncepcyjne.
2. plemniki zawarte w preejakulacie nie są zdolne do zapłodnienia bez sprzyjających warunków (np dni płodne, owulacja, "płodny" śluz)
3. zajść od tyłu tzn. mówisz tu o pozycji, gdzie twój partner jest z tyłu, czy mówisz o seksie analnym? jeśli chodzi o pozycje, to nie ma ona raczej znaczenia. jeśli chodzi o seks analny to już wiadomo od razu, że jest to niemozliwe.

Odnośnik do komentarza

jeżeli nasienie, po wyjęciu członka po stosunku analnym, zostało wprowadzone wgłąb pochwy to jest zawsze prawdopodobieństwo ciązy - wykonaj test, który jest wiarygodny po 14 dniach od stosunku.
plamienie może mieć różne przyczyny - może być to od hormonów (bo chyba je przyjmujesz tak?), jeżeli plamienie nie ustąpi to możesz pójść na wizytę do ginekologa, a może to tylko chwilowe.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli w trakcie pieszczot byłaś sucha to może zabarwiony śluz świadczył o podrażnieniu, na następny raz spróbuj zastosować provag żel w celu zwiększenia nawilżania, jeżeli żel nic nie zmieni wybierz się do ginekologa czasem plamienie występuje przy nadżerce lub endometriozie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...