Skocz do zawartości
Forum

Brak wrażeń i życie we własnym świecie


Rekomendowane odpowiedzi

~dziecko szczęścia
to, że jedna osoba zaczęła Cię obrażać nie znaczy, że wszyscy będą. Napisz spokojnie co się dzieje. Z tego co piszesz dużo rzeczy negujesz, dużo ci się nie podoba. Napisz parę słów więcej, może też chociaż minimum o sobie np swój wiek.
Tutaj nikt Cię nie zna, więc tak jak napisał/a ~Lubię jabłka nic nie tracisz.

Odnośnik do komentarza

Witaj
W opisie wątku napisałaś, że lubisz robić sobie wrogów wśród policji i wojska. Mnie jakoś się to skojarzyło z telefonami o nietypowej paczce w danym miejscu. Mogłabyś bliżej opisać co miałaś na myśli pisząc o tej wrogości?
Chcesz porozmawiać i zaznaczasz, żeby to osiągnąć jesteś gotowa na to, ze się pozwolisz w tym obrażać i gnębić, lecz dalej w wypowiedziach temu zaprzeczasz.
Mnie to wygląda trochę na to jak byś chciała się pokłócić. Lecz jednocześnie masz nadzieje, że ta wymiana zdań będzie na poziomie w którym nie ucierpi Twoja godność. Przy ostrzejszej wymianie zdań jest o to bardzo trudno.

Odnośnik do komentarza

Duży i ,,gruby" temat moim zdaniem jak na forum. Bez wsparcia specjalisty się raczej nie odbędzie. Szukanie wsparcia, gdzie jest obawa złego zrozumienia lub jakiś form niedomówienia, raczej nie sprzyja uldze, którą chciała byś uzyskać. Współczuje, gdyż posiadając taki zestaw dolegliwości jest Tobie z pewnością niewyobrażalnie ciężko. Mam nadzieje że uzyskasz wsparcie, mogące w jakimś stopniu pomóc, chociażby pomału niosąc ulgę i rozwiązania w wyżej wymienionych przypadłościach. Wiek zmienia to, gdy uważamy że na pewne rozwiązania już za późno i odbiera nam nadzieje na lepszą ,,godną" przyszłość. Niska samoocena to, że na pewne rzeczy czy rozwiązania nie zasługujemy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...