Skocz do zawartości
Forum

Negatywne tesy HCG a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnią miesiączke miałam 16 sierpnia (17 sierpnia czyli 2 dnia cyklu był niezabezpieczony stosunek), w terminie spodziewanej miesiączki czyli 16 września wykonałam beta hcg wynik <0.1, następnego dnia dostałam okres jednak był on słabszy (byłam w tym czasie przeziębiona i dodatkowo zestresowana) po tygodniu od tej miesiączki czyli 23 września wykonałam powtórnie beta hcg wynik <0.1 oraz 1 października wynik taki sam, 2 października (czyli na początku 7 tygodnia od sierpniowej miesiączki)byłam u lekarza który zrobił mi usg dopochwowe i stwierdził że ciąży nie ma że są tam jakieś pęcherzyki ale to norma więc moje pytanie brzmi czy te 3 badania beta hcg nie zostały wykonane za wcześnie i czy są w 100% wiarygodne? czy lekarz mógł nie zobaczyć czegoś na usg jeszcze? proszę o odpowiedź bardzo się denerwuje że mogę być w ciąży...

Odnośnik do komentarza

dzięki za odpowiedź ale ja sie wciąż boje że te badania beta hcg były za wcześnie zrobione i że moge być w ciąży tak samo z usg..no ale jak po 6 tygodniach(od stosunku) było robione BHCG no to nawet jeżeli była by ciąża to chyba by już coś wyszło a u mnie było <0.1 , sama nie wiem na każdym forum ludzie piszą inne rzeczy

Odnośnik do komentarza

feelsunshinee
~Lawendowa
feelsunshinee
zrób test

po co ma robić test skoro zrobiła już 3 i miała usg dopochwowe?
Do autorki postu nie jesteś w ciąży, 3 testy z krwi i usg całkowicie wyklucza taką możliwość. Testy beta hcg są uznawane za wiargodne 8 dni po stosunku.

dla wlasnej psychiki ;p

no chyba tylko po to :D ale jak po 3 testach jej nie przeszło to nie sądze aby 4 coś zmienił

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...