Skocz do zawartości
Forum

Badanie płodności mężczyzny


Gość plemniczek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do fachowców może ktoś miał już taki problem :)
Mianowicie staramy się od jakiegoś czasu z partnerką o dziecko i nic
nie wychodzi fakt że mamy dużo pracy ostatnio i nie dość że żadko ten seks uprawiamy to
jeszcze jesteśmy chronicznie zmęczeni.
najłatwiej chyba sprawdzić faceta czy jego nasienie ma odpowiednie plemniki?
Od tego bym chyba zaczął do jakiego lekarza mam się zgłosić?
Może macie w Warszawie jakieś namiary na jakąś klinikę zarówno prywatną do tego badania jak i NFZ (zawsze lepiej zrobić coś bezpłatnie :)

pozdrawiam

Plemniczek

Odnośnik do komentarza

już Ci piszę gdzie tu sens, jeśli staracie się o dziecko i nie macie efektów to coś jest na rzeczy, być może z tobą być może z Twoja partnerką. Lekarz ginekolog położnik bedzie wiedział najlepiej jakie badania zrobić, gdzie i jak się do tego zabrać. I wcale przez to nie tworzą się kolejki. Po za tym Halszka wyraźnie napisała że powinieneś iść z partnerką, nie sam tylko z nią bo jeśli chcesz się za to wziąć na poważnie to oboje musicie się przebadać

Odnośnik do komentarza

Czy wszystko trzeba robić razem?
Kobiety moje kochane, mówię Wam że jesteśmy zabiegani, mamy prace bez limitu godzin chce iść sam sprawdzić czy ze mną jest ok pod względem płodności jeśli tak bedziemy szukać dalej, po co mam łazić do kobiecego lekarza jak chcę zacząć od siebie? Czytacie ze zrozumieniem?

Odnośnik do komentarza

no to wpisz w wyszukiwarce seminogram i sprawdz gdzie u was w miescie sie go robi, idz oddasz nasienie, zaplacisz 120-150zl i z tym wynikiem juz twoja zona do ginekologa i ona zrobi podstawowe badania, bo przyczyna moze byc powazna ale rownie dobrze b błacha

ale moim zdaniem to do gina powinniscie isc razem bo sprawa dot was obojga!
a badanie nasienia rzeczywiscie mozesz sam zalatwic bo i tak spisuja cie z dowodu i tylko ty mozesz wynik odebrac, powodzenia oby armia nie zawiodła :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...