Skocz do zawartości
Forum

Problemy z wytryskiem a impotencja partnera


Gość aga88

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Niedawno poznałam wspaniałego chłopaka. Świetnie się dogadujemy i mamy za sobą pierwsze kontakty seksualne. Okazało się niestety że on ma prawie zawsze problem z wytryskiem, czasem nie ma również pełnej erekcji. Powiedział że to dlatego że jego eks wyśmiewała jego członek (że niby jest mały a to nieprawda) , poza tym powiedział mi że przyjmuje od lat taki lek lit bo miał depresję. Wyczytałam że to również może mieć wpływ na funkcje seksualne. Delikatnie proponowałam aby porozmawiał o tym ze swoim psychiatrą lub zasięgnął opinii seksuologa ale widzę że nie pali się do tego. Jak mogę mu pomóc, widzę że naprawdę cierpi z tego powodu. Ciągle również pyta mnie czy jego członek jest duży,czy mi się podoba itp. Męczy mnie to bo muszę go wielokrotnie chwalić i mówić że jest ok. Pomóżcie.

Odnośnik do komentarza

Cóż... a czy ty nie oczekujesz od niego, że będzie Ci mówił, że jesteś ładna, że mu się podobasz, że dobrze się ubierasz, malujesz itd?
Jeśli facet ma zaniżoną samoocenę przez ex, która go wyśmiewała to nic dziwnego, że wciąż dopytuje się czy jest dla ciebie "wystarczający", bo martwi się, że pewnie mówisz tak tylko dlatego, że ci go szkoda, albo dlatego, że jesteś za dobrą osobą, żeby mu powiedzieć, że coś jest źle. Tym bardziej, że dla mężczyzny członek jest w pewnym sensie uosobieniem jego męskości i opinia partnerki właśnie o członku jest dla niego bardzo ważna. (Swoją drogą co za wredna kobieta z tej ex...)
Moja rada. Zacznij go chwalić sama zanim zapyta. Spróbuj parę dni się "pomęczyć" i nie denerwować na jego problemy z erekcją, w chwilach kiedy ci jest dobrze mów o tym jak najwięcej. Chwal, że cudownie, że chcesz jeszcze raz, że jest rewelacyjny. A może mniej intensywny a bardziej czuły sex, albo po prostu dłuższa gra wstępna a krótszy czas stosunku?
To wszystko może pomóc z problemem, bo tu raczej dopatrywałabym się psychicznych blokad niż fizycznych.
Jeśli zaczniesz go męczyć teraz o wizytę u seksuologa to się zrazi do Ciebie, bo pomyśli, że robisz to co ex tylko w delikatniejszy sposób.
Daj mu trochę czasu i podbuduj jego samoocenę, wesprzyj go, bo to na pewno też trudne i dla niego. Przecież on zdaje sobie sprawę, że ma problemy z erekcją. Martwi się na pewno, że znów zawiódł, że Tobie nie było wystarczająco dobrze i wracają do niego myśli o tym co mówiła jego ex, że za mały, że źle i nie wiadomo co jeszcze.
Poza tym nie każdy stosunek musi u mężczyzny do wytrysku prowadzić, czasem facet jest zmęczony np. po pracy i po kolejnym wysiłku dla organizmu jakim niewątpliwie jest sex po prostu już nie ma siły na wytrysk.
Ostatnia rzecz: to, że nie udało mu się "skończyć" nie znaczy, że było mu źle, bo mogło być wspaniale.

Jeśli za 2-3 miesiące sytuacja nadal będzie taka sama wtedy można na spokojnie porozmawiać o seksuologu i wybrać się na wizytę. Jeśli on nie chce sam to może idźcie wspólnie?

Odnośnik do komentarza

Niedawno poznałam wspaniałego faceta. Ma 30 lat, dobrze się rozumiemy. Mamy też za sobą pierwsze kontakty seksualne. On przyznał się że ma problemy z osiągnięciem wytrysku, również czasami z osiągnięciem pełnej erekcji. Powiedział że jego eks dziewczyna wyśmiewała wielokrotnie jego rzekomo małego członka (wcale nie jest mały). Ponadto on bierze od kilku lat lit z powodu depresji i wrodzonej wady nieprodukowania przez jego organizm wystarczającej dawki seratoniny. Czytałam że lit jest niebezpieczny dla zdrowia i że może powodować m.in. zaburzenia seksualne. Sugerowałam delikatnie aby skonsultował to z lekarzem psychiatrą oraz ewentualnie zasięgnął rady seksuologa. Powiedziałam to bo widze jak się męczy. Jednak on za bardzo nie wykazuje chęci zrobienia czegoś z tym. Twierdzi że zawsze tak miał. Pomóżcie co mogę zrobić aby mu pomóc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...