Skocz do zawartości
Forum

Rozwiązywanie problemów


Gość Medley

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.
Od razu zaznaczam, że nie piszę tutaj, aby coś reklamować, spamować na forum. Piszę, bo często tu zaglądam i widzę, jak rozmaite problemy mają ludzie. Jednak nawet internetowa anonimowość nie sprawia, że potrafię otwarcie im pomagać, otwierać się przed nimi i pomóc dostrzec światełko w tunelu. Ale mimo tego z całego serca pragnę wszystkim pomóc. Strasznie mi źle, że na świecie jest tak wiele ludzi nieszczęśliwych, przygnębionych, myślących o śmierci...
Wiem, że droga w mrok i ciemność jest łatwiejsza, kiedy nie sposób dostrzec jasności... Ale właśnie taka jest właściwość ciemności, że w samym jej centrum wreszcie rozbłyska światło. Nazywa się ono Świadomość. Życia, świata, samego siebie. I w taki sposób z czeluści nieszczęścia i smutku można wejść w czystą, niczym niezmąconą Świadomość i zacząć żyć, jako szczęśliwy człowiek, w SPOKOJU i HARMONII.
Odkryłam to na podstawie własnych doświadczeń i chociaż moja droga ku pełni Świadomości się nie zakończyła, już teraz pragnę wszystkim POMÓC, pokazać, którą drogę mogą obrać, aby polepszyć swoje życie.
Przepraszam za zbyt długie rozpisywanie się, jednak czuję potrzebę wytłumaczenia się z takiego zupełnie nie pasującego do tematu forum postu.
Chcę zaprosić Was wszystkich i z problemami i bez na zupełnie amatorskiego bloga, na którym piszę o Świadomości i uwalnianiu się od złych myśli, trujących wspomnień i całej tej otoczki, która zasłania nam prawdziwy, piękny świat.
Uwierzcie, świat jest piękny, a każdy człowiek wart swojego życia.
Nie miejcie mi za złe tej "pseudo-reklamy". Wiem, jak dziwnie to brzmi, ale to naprawdę coś więcej niż reklama. Piszę tutaj, bo właśnie tu są ludzie, którym to może pomóc.
ŚWIAT OBOK
Pozdrawiam i zapraszam na lepszą stronę życia. Kiedyś byłam jedną z Was i też prosiłam o pomoc na tym forum - wielokrotnie. Jednak wszystko zniknęło, kiedy odkryłam w sobie piękno całego świata. Zapraszam, naprawdę warto...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...