Skocz do zawartości
Forum

Okres czy poronienie


Gość Lanay

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam bardzo trudne pytanie. Nie wiem co robić. Zacznę od tego, że ostatni okres zaczął mi się 27.8 skończył się 30.08.13r. na drugi dzień uprawialiśmy z mężem seks bez zabezpieczenia. Początkowo myślałam, że ciąża w tym czasie jest niemożliwa bo są wtedy dni niepłodne, ale potem trochę poczytałam i znalazłam przykłady dziewczyn, które zaszły w tym czasie w ciąże. Cykle mam zawsze regularne 28-dniowe. Jakieś 10 dni temu zaczęłam się dziwnie czuć, miałam mdłości, zgagę, zawroty głowy, byłam senna i od 5 dni boli mnie (z każdym dniem coraz bardziej) kość ogonowa. Pomyślałam, że mogą to być objawy ciąży dziś chciałam wykonać badanie z krwi na Beta HCG, ale kiedy się rano obudziłam okazało się, że krwawię. Nie mam pewności, że byłam (jestem) w ciąży, bo nie zdążyłam wykonać testu, nie mam też pewności, że to moje krwawienie to okres, skoro powinnam go dostać dopiero za 4/5 dni. Nie wiem co zrobić. Czy to może być poronienie czy po prostu okres a ciąży nie było? Nie mogę iść do lekarza bo terminy są dopiero za miesiąc, a przecież nie powiem lekarzowi, żeby przyjął mnie bez kolejki bo jestem w ciąży i krwawie skoro nie mam pewności, że ciąża rzeczywiście była. Wiem, że w ciąży może występować na początku krwawienie, ale bardziej przypomina ono plamienie i kolor jest jasnoróżowy. Wydaje mi się, że ten okres mam mniej obfity niż zwykle, ale może już sama sobie to wmawiam. Chciałabym być w ciąży i chyba się już po prostu nakręcam. Proszę o pomoc."

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem od kobiet, które poroniły to krwawienie w ich przypadku wtedy było dość mocne i obfite. Nie wiem czy to jest reguła.Więc może u Ciebie tylko się cos w organizmie pomieszało i masz wcześniej okres. Może poszukaj na necie jakiś wypowiedzi inny kobiet, które poroniły i porównaj swoją sytuację z ich opisami.

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...