Skocz do zawartości
Forum

Tabletki na rozrost macicy


Gość jolcia12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,
Przyjmuję tabletki antykoncepcyjne Cyprodiol od 14lipca to są moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne wcześniej używałam z chłopakiem tylko prezerwatyw, tabletki dostałam z powodu nie regularnych miesiączek (spóźniały się nawet ok2miesięcy).Nie chciałam iść do lekarza ale chłopak mój bardzo nalegał no i poszłam 14lipca i dostałam cyprodiol. 11września byłam na drugiej wizycie u lekarza przeprowadzono mi usg macicy stwierdzono że mam za małą macicę i przepisano mi tabletki Kontracept na rozrost macicy. Dodam że po Cyprodiolu (jestem w trakcie przyjmowania 3opakowania miesiączka pojawiała się w porę-podczas 7dniowej przerwy) urosły mi znacznie piersi mój chłopak mówi że są nawet dwukrotnie większe, dodam że wcześniej miałam nie wielkie można nawet powiedzieć bardzo niewielkie a mam 20lat. Mam pytanie czy może mi ktoś wytłumaczyć dokładnie o co chodzi i jakie mogą być przyczyny oraz powikłania tego że mam za małą macicę? Lekarz nie miał czasu aby mi to wytłumaczyć i w ogóle był bardzo nie miły podczas robienia usg macicy, mogę ująć to tak że nie miał współczucia wkładając ten przyrząd służący do przeprowadzenia usg. Oraz czy po przyjmowaniu Kontracept-u znowu powiększą mi się piersi? Kontracept mam zacząć brać po skończeniu tego opakowania Cyprodiolu.
Dziękuję bardzo za odpowiedzi
Pozdrawiam gorąco

Odnośnik do komentarza

Ja wiem że tego tab nie powodują tylko chodzi mi co może być przyczyną i skutki tego że mam małą macicę(tylnio zgiętą macicę coś takiego).
Lekarz powiedział że w usg wyszło że mam małą macicę i dał mi na rozrost macicy tabletki kontracept. Chociaż czytałam na internecie że jest to przypadłość wrodzona i nie da się jej wyleczyć tabletkami tylko operacyjnie lub poprzes stosowanie jakiś implantów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...