Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiaczki i wyciek z piersi przy ucisku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie 11 wrzesnia 2012 roku urodzilam coreczke przez cesarskie ciecie( 2 ciąza 2 ciecie) od marca 2013 roku zaczelam chodzic na solarium dosyc mocne lampy na 15-17 minut co 2-3 dni. okres mialam normalny do maja potem mi do dnia dzisiejszego zanikl . dodam iz bez powodu wzielam najpierw 3 tabletki bromegonu zakrecilo mi sie w glowie zrobilo ciemno przed oczami zaczelam wymiotowac potem bralam coraz wiecej tego bromegonu . w maju czulam jakby rwanie calego brzucha tak jakby ktos wyrywal mi wnetrznosci co pare dni takie nagle potem to przeszlo. teraz mam czasem kluciew dole brzucha mialam goraczke jakies czerwone plamki na dekoldzie, zółto biale uplawy . wyczówam rownież przy nacisku na brzuch głęboko twarda kulę wielkości teoche wiekszej niz grejfrut tak jakby pifka futbolowa na wysokoscie bioder czasami czulam ja po lewej stronie brzucha na wysokosci pepka moglam ją przesuwac neiwiem co to moze byc w czerwcu robilam 3 testy ciazowe druga kreska byla wyblakla taka ale to nie mozliwe zebym byla w ciazy przeciez dziecko w ciagu 2 miesiecy by tak nie uroslo :( bardzo sie obawiam ciazy mam ciagly stres powoli wpadam w paranoje. czasem to cos jest azx pod samymi zebrami a pod brzuchem jest miekkie. mam wyciek z piersi przy nacisku.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem udaj się jak najszybciej do lekarza!Jesli jestes w ciazy to Twoje "poczynania" moga tylko uszkodzic płód a wtedy chyba będziesz bardziej przerazona niż faktem kolejnej ciąży.
Jesli na tescie pojawia sie druga kreska to zwykle wlasnie oznacza to ciaze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...