Skocz do zawartości
Forum

Niedobór estradiolu, spóźniony okres i zapalenie szyjki macicy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc w interpretacji wyników, gdzie estradiol jest chyba niepokojący. Robiłam badania w 5 dniu cyklu i o to wyniki FSH 5,48 U/l, Prolaktyna 545,4 mU/l i Estradiol 42,64 pmol//l i 11,64 pg/ml. Progesteron dopiero mam 22 dnia cyklu. Miałam wywoływaną miesiączkę za pomocą tabletek antykoncepcyjnych (5 dni brania tabletek) i miałam czekać na okres.Pojawił się po 9 dniach od rozpoczęcia brania tabletek (wcześniej 1,5 miesiąca bez okresu). Mam też leczone zapalenie szyjki macicy, obecność bakterii Streptococcus agalactiae i śladowe białko w moczu. Dlatego cytologia wyszła mi w II grupie. Na zapalenie szyjki macicy brałam wpierw globulki Nystatyne i Clotrimazolum (globulki przez 13 dni), po tygodniu poszłam do lekarza i było jeszcze gorzej. Więc zrobiono posiew i wyszedł ten paciorkowiec, ale pod czas badania zakładano jeszcze, że jestem albo przed okresem lub we wczesnej ciąży. Zrobiłam testy ciążowe z moczu - 3 nic, a 3 z lekkim drugim paskiem. Zrobiłam bete - i wyszło, że nie jestem w ciążu. Teraz biorę Macmiron, i inne rzeczy. Ale pytanie dot. tego nieszczęsnego estradiolu? Wizyta u lekarza dopiero po progesteronie (w 22 dniu cyklu), ale i tak się martwię tym niedoborem chyba ... Co to może być?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...