Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu po odstawieniu krążka Nuvaring


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam pytanie miesiąc temu zaczełam używać nowej antykoncepcji krążki Nuvaring,lecz niestety po tygodniu czasu odstawiłam je,ponieważ źle się czułam nie odpowiadała mi antykoncepcja tego rodzaju.Od czasu ostatniego okresu nie pojawił sie nastepny,obawiam sie ze moge być ciąży.Spóźnia mi się już kilka dni normalnie powinnam mieć tydzień temu.wczesniej nie mialam zadnych problemów.Wcześniej brałam Yasmin tabeltki przez 4 lata.odstawiłam je w czerwcu,nie było żadnego problemu z miesiączką.Co może być przyczyną opuźnienia okresu.Gdzieś czytałam ze Nuvaring nie powinien opuźniać miesiączki.Nie wiem co robić.Zawsze odczuwałam nadchodzacy okres,teraz nie odczuwam nic i na dodatek się spuźnia.Czy możliwe że jestem w ciązy?Prsze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Witam!
W pierwszej kolejności powinna Pani wykluczyć ciążę jako przyczynę braku krwawienia. W tym celu należy wykonać test ciążowy z porannej porcji moczu. Inną przyczyną braku krwawienia mogą być zaburzenia hormonalne powstałe po odstawieniu antykoncepcji. Jeśli ciąża zostanie wykluczona oraz krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...