Skocz do zawartości
Forum

Guzki przy wejściu do pochwy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam...Spoznia mi sie okres 5dzien -test negatywny ale badajac sie w pochwie palcem (robilam to bo spoznia sie okres i pomyslalm ze moze cos tam jest nie tak i sie nie mylilam wkladajac palca do pochwy wyczulam tak jakby na szyjce macicy przy wejsciu do niej 3 guzki obok siebie roznej wielkosci ,nie mam jak isc do lekarza uwierzcie nie mam jak zrobie to jak najszybciej ale teraz chce wiedziec czy to cos zlego?

Odnośnik do komentarza

mialam taki bol jakby wbijano mi igle w brzuch ale nie caly czas, jestem na tabletkach przeciwzapalnych i teraz raczej nie boli ,innych objawowo infekcji tez nie mam wszystko normalnie,jedynie co to spozniajaca sie miesiaczka i tez guzki kulki czy moze grudki nie wiem sama jak to nazwac w kazdym razie jak je dotykam sa twarde i nie bola i od momentu kiedy je wyczulam mam wrazenie jakby lekko sie zmniejszyly!ostatnio troche mialam stresujacy czas to moze tlumaczyc spozniajacy sie okres ale z drugiej strony moze miec wplywa na jego brak wlasnie te zmiany ,jak ciezszko jest kiedy nie mozna natychmiast pojsc do lekarza :(w internecie tez nie ma konkretnej odpowiedzi jedynie co to torbiele badz polipy ale nie wiem jakie one maja wielkosc czy sa twarde czy plynne cos strasznego:(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...