Skocz do zawartości
Forum

Trudne relacje z chłopakiem i niechęć matki do związku


Gość kalinosia555

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kalinosia555

Cześć wszystkim forumowiczkom i forumowiczom. To jest mój pierwszy wątek na tym portalu. Mam 16 lat i duży problem z partnerem. A więc... Jesteśmy ze sobą ok. 1,5 miesiąca, ale znamy się dosyć długo , ponieważ przed rozpoczęciem związku prowadziliśmy wieloletnią przyjaźń, wiemy o sobie wszystko. Patryk jest ode mnie o dwa lata starszy . Ostatni raz z nim widziałam się w w poniedziałek , po tym spotkaniu nie wiem dlaczego ale bardziej zbliżyliśmy się do siebie, wspomnę o kłótniach które zdarzały się przed tym oto spotkaniem. Kłótnie tak naprawdę o głupoty. A te spotkanie spowodowało że było super między nami , zero kłótni , nieporozumień wszystko w jak najlepszym porządku lecz ostatnio zauważyłam pisząc z Patrykiem jego przygnębienie, smutek. Zapytałam co się dzieje odpowiedział , że boi się że go zostawię , że jestem chamska i on przez to aż płakał zrobiło mi się go wtedy strasznie żal . Postanowiłam przeczytać wcześniejsze wiadomości i stwierdziłam , że pisałam z nim w taki sam sposób jak zwykle, nie wiem co mu odbiło . Chciał do mnie przyjechać , zawsze spotykamy się u mnie w domu , niestety zamieszkuję na wsi , na której nie ma żadnych ciekawych atrakcji wieś jak wieś , a wcześniejsze spotkania były dosyć rzadkie , teraz Patryk ma chęć przyjeżdżać coraz częściej .. i tu pojawia się drugi problem - moja mama ma jakieś problemy że on przyjeżdża i mówi mi że 16 latka nie będzie spotykała się z chłopakiem co drugi dzień co zrobić :( Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość halinka5000a

Twoja mama z pewnością obawia się, że możesz zbyt wcześnie zajść w ciąże. Co do częstotliwości spotkań to może czasem Ty jedź do niego, albo spotykajcie się gdzieś na mieście, jeśli macie takowe w miarę nie daleko.
Co do smutku Twojego chłopaka. Zapewnij go swoich uczuciach, powiedz, że wybrałaś jego i z nim chcesz budować związek, że chcesz, żeby wam wyszło. Może on nie jest pewny Twoich uczuć. Piszesz, że dobrze go znasz, więc wykorzystaj to i popraw mu humor robiąc razem to co lubicie. Na smutki i wątpliwości nie ma nic lepszego jak szczera rozmowa :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...