Skocz do zawartości
Forum

Obliczanie dni niepłodnych a ryzyko ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

W ciążę można zajść przez cały cykl, tylko, że podziela go się na dni niepłodne(w których ciąża jest mnie prawdopodobna, ale można zajść) i na dni płodne(dni, w których po prostu jest większe prawdopodobieństwo zaciążenia). Trudno określić to czy miałaś dni płodne, ponieważ nie opisałaś, czy masz regularne miesiączki, oraz ile one zazwyczaj trwają. Na kalendarzyku nie powinno się polegać, ponieważ dni płodne bardzo często się przesuwają. Nie napisałaś również, czy używasz antykoncepcji w formie tabletek. Prawdopodobieństwo ciąży jest jednak duże, ponieważ Twój partner skończył w Tobie.

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry mam pytanie odnosnie dni bezplodnych . Czy to prawda ze po miesiaczce sa dni nbezplodne?? Sa pewne dni kiedy koboeta ma dni bezplodne przy nieregularnych miesiaczkach ? Obawiam sie ze nie. A jak to jest podczas miesiaczki ?? Wtedy sa dni plodne??? W styczniu mialam porod i bralam co jakis czas tabletki. Wiec normalne miesiaczki mialam 12.08, 10,09 i 13.10 , nie chce brac tabletek no i bez prezerwatyw.

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie jak można liczyć dni płodne miałam miesiączkę 13 listopada wyliczyłam że dni płodne minęły 1 grudnia a 6 grudnia kochałam się z chłopakiem swoim i teraz 11 powinnam mieć kolejną miesiączkę a jest już 13 grudnia i nie mam czy to jest obawa do niepokoju? A jeszcze fajnie by było jak by pan powiedział czy dobrze wyliczyłam sobie te dni płodne , do teraz miesiączki miałam regularne. Od razu dziękuje bardzo za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

witam, chciałabym sie dowiedziec kiedy mam dni płodne jesli najkrótszy moj cykl to 18 dni a najdłuższy to 34, dodam ze te 34 dni zdarzyły sie pierwszy raz w grudniu i po 18 dniach dostałam znowu miesiaczke, miesiaczka w styczniu trwała 4 dni z tego jeden dzien był brozowy, biore luteine podjezyk , temp w pochwie mam niską jest w granicach 36.30 a 36,40 ( rózne pory mierzenia) od godziny 6 do 10 rano dziekuje z góry za odpowiedz i czekam na szbki odzew pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Współżyje z dziewczyną ,stosujemy prezerwatywe jako metode antykoncepcji oraz kalkulator internetowy jednak ostatnio się zacząłem zastanawiać ,padły nie raz odpowiedzi że dni płodne zaczynają się zaraz po skończeniu krwawienia ( akurat to przeczytałem na waszej stronie ). Cykl 6 miesięczny Lipiec- 33 Sierpnien- 32 Wrzesień- 36 Październik- 35 Listopad- 32 Grudzień- 33 Pytanie: Jeśli okres zaczął się 25 stycznia i trwać będzie do 29 stycznia,to dzień 31 stycznia oraz 1 luty są to dni niepłodne?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...