Skocz do zawartości
Forum

Syndrom XYY


Gość ŻDK

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Piszę do Państwa, ponieważ ostatnio odkryłem, że mam dodatkowy chromosom Y. Ogólnie to całe swe życie czułem się inny i teraz już wiem co jest tego przyczyną. Mam 23 lata kończę studia a i tak wydaje mi się, że jest strasznie głupi. Zwykłe codzienne rzeczy czasami mnie przerastają. Stwierdzono u mnie nadpobudliwość. Od gimnazjum do czasów liceum brałem leki uspakajające. Na studiach paliłem marihuanę, która również mnie uspakajała. Mam ciągle dręczące myśli w głowie, wybiegam w przeszłość, w przyszłość i ogólnie bujam w obłokach i czasami się wyłączam podczas rozmów z kimkolwiek. Za bardzo czuję, czuję tętno w każdej swojej żyle, moja arteria metaforycznie przebija moją skórę na szyi. Wiem, że to hormony, których mam nadmiar, ale nie potrafię sobie z tym poradzić. W domu mi nie wierzą, że mam ten syndrom, ale ja jestem pewien w 100 %. Za dużo widzę i za bardzo czuję to co się wokół mnie dzieje. Czasami mam taką agresję żebym to wszystko walnął i zrobił coś głupiego, sam się muszę opanowywać, a to nie jest łatwe. Niestety badania genetyczne są zbyt drogie (około 500 zł), a pomoc w tym kraju śmiesznie nieadekwatna do danej sytuacji a co mnie najbardziej boli to brak wiedzy na takie tematy. Może macie jakieś dobre rady ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...