Skocz do zawartości
Forum

Drugi miesiąc bez okresu


Gość karolinka21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karolinka21

Witajcie.
W listopadzie odstawiłam tabletki. Z miesiączkowaniem było ok. Ostatni okres miałam w weekend majowy. Potem już nic... Tłumaczyłam to stresem i czekałam. Zrobiłam mnóstwo testów, które wyszły negatywnie. Na początku lipca dostałam objawy okresu (bóle podbrzusza, wrażliwe brodawki), ale nie było krwawienia. Poszłam w końcu do ginekologa. Pani doktor mnie zbadała i na EKG wyszło, że w przeciągu tygodnia powinnam dostać okres. Podziękowałam wróciłam do domu...
Okresu nadal nie ma :( Tydzień temu znów miałam typowe objawy miesiączki, piersi mam nadal wrażliwe, ale krwawienia znów nie ma.
Na wizytę do ginekologa muszę czekać ponad miesiąc, a nie mam pieniędzy żeby znowu wydawać na prywatne wizyty.
Mam 21 lat. Czy zanik okresu może być spowodowany odstawieniem tych tabletek antykoncepcyjnych?

Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Wiele dziewczyn skarży się, że po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych nie mają okresu przez różny okres czasu i może to być właśnie przez zaburzenia hormonalne spowodowane tabletkami antykoncepcyjnymi. Nic nie zrobisz bez ginekologa. Musisz do niego iść po raz kolejny i wtedy on powinien podjąć kroki w tym, żebyś dostała okres. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...