Skocz do zawartości
Forum

Kilkuletni stan zapalny i grzybica pochwy a bezpłodność


Gość księżniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość księżniczka

Czy 3-letni przewlekły stan zapalny upławy i grzybica może spowodować że będę bezpłodna lub dojdzie do tego że będą musieli usunąć mi narządy płciowe bo będzie wszystko wyniszczone ? Co w ogóle może się stać ?

Odnośnik do komentarza

chyba przesadzasz, stan zapalny i grzybice mozna wyleczyc w dzisiejszych czasach, musisz tylko pojsc do dobrego ginekologa, ew. pozniej jeszcze do innego w celu konsultacji, osobiscie polecilabym, ci regularne branie probiotyku gienkologicznego, jak np.provag, bo dostarcza on zywych szczepow bakterii kwasu mlekowego, ktore po zasiedleniu pochwy chronia ja przed rozwojem infekcji

Odnośnik do komentarza

~lidka1980
chyba przesadzasz, stan zapalny i grzybice mozna wyleczyc w dzisiejszych czasach, musisz tylko pojsc do dobrego ginekologa, ew. pozniej jeszcze do innego w celu konsultacji, osobiscie polecilabym, ci regularne branie probiotyku gienkologicznego, jak np.provag, bo dostarcza on zywych szczepow bakterii kwasu mlekowego, ktore po zasiedleniu pochwy chronia ja przed rozwojem infekcji

Ona pisała gdzieś że bierze te probiotyki i nadal nic. Nie jest tak prosto pozbyć się grzybicy. Jeśli już coś reklamujesz to przyjmaniej rób to z głową

Odnośnik do komentarza

Z wypowiedzi "księżniczki" nie wynika aby stosowała probiotyki a właśnie zaburzona równowaga mikrobiologiczna przyczynia się do rozwoju infekcji. Ja stosuje dopochwowy invag już 7-dniowa kuracja wystarczy aby skolonizować pochwę.

Odnośnik do komentarza
Gość księżniczka

Czy przy takim długotrwałym stanie zapalnym i grzybicy lekarz może zalecić hospitalizację ?
Co się stanie jeżeli nie będę tego leczyć bo nie mam pieniędzy na leki ? Czy jeżeli zainfekuje to inne narządy czy umrę ?

Odnośnik do komentarza
Gość księżniczka

Czy ten długotrwały stan zapalny mógł spowodować że przeszło to na inne części ciała np. na dziąsła. Pytam bo bardzo bolą mnie dziąsła i zęby a będąc u dentysty dentystka powiedziała że nic nie ma w zębach, a mnie boli.

I od czego tyle lat mam upławy ciągle jakaś dziwna wydzielina leci z pochwy. Co zrobić aby wyleczyć te upławy ? To jest naprawdę uciążliwe. Mam już dość.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...