Skocz do zawartości
Forum

Silny ból jajnika przed okresem a endometrioza


Gość ewelina12324

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ewelina12324

hej,może ktoś mi odpowie,już drugi miesiąc mam tak samo, tydzień przed miesiączką w zeszłym miesiącu wystąpił u mnie silny ból jajnika promieniujący do pachwiny krzyża trzymało mnie tak 2 dni, do tego temperatura 39 stopni,w tym miesiącu to samo tylko trzymało mnie 3 dni,i temperatura,z tym że miesiączkę po tym zaraz dostałam,czytałam dużo w internecie,i przeczytałam o tej chorobie,czy mogę ją mieć?,jak wystąpiła miesiączka ból zniknął,tylko czasem jajnik zakóje,czy to Endometrioza??jak się to leczy??

Odnośnik do komentarza

Witam!
Podane przez Panią informacje nie są wystarczające, by potwierdzić lub wykluczyć endometriozę. Jednakże biorąc pod uwagę fakt, że jest to schorzenie dotykające 20% populacji kobiet, jest to prawdopodobne. Proszę zatem udać się do specjalisty ginekologa, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zleci właściwe badania. Umożliwi to ustalenie przyczyny objawów oraz wdrożenie właściwego leczenia.
A propos leczenia endometriozy, to w zależności od postaci choroby oraz nasilenia dolegliwości, stosowane jest leczenie farmakologiczne lub operacyjne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...