Skocz do zawartości
Forum

Seks oralny a ryzyko przeniesienia plemników do dróg rodnych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałabym uzyskać opinię na temat tego czy jest możliwość zajścia w ciążę. Jestem dziewicą. 24 lipca uprawialiśmy z moim chłopakiem seks oralny, podczas tego założyłam majtki, ale spodnie nadal miałam lekko ściągnięte, podczas wytrysku trochę spermy skapnęło mi na spodnie. Czy możliwe, że zakładając spodnie sperma dostała się jakoś przez majtki i dzięki mojemu śluzowi dostała się do pochwy i mogło dojść do zapłodnienia? Był to 7 dzień cyklu, 2 dni po miesiączce, potem przez kilka dni nie miałam żadnego śluzu, więc były to chyba dni niepłodne. 31 lipca według moich obserwacji chyba miałam owulację, przeźroczysty, ciągnący śluz, potem aż do teraz śluz jest mleczny, nieciągnący. 14 dni po tym zdarzeniu zrobiłam test ciążowy, wynik był negatywny, ale może to było za wcześnie, było to 7 dni po zaobserwowanej przeze mnie owulacji. Dziś powinnam dostać miesiączki, ale nie dostałam, zamiast tego miałam tępy ból w podbrzuszu podobny do bólu miesiączkowego. Od 2 dni bardzo bolą mnie piersi, myślałam, że to objaw nadchodzącej miesiączki. Czy możliwe, że mogę być w ciąży??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...