Skocz do zawartości
Forum

Bardzo silne krwawienie z pochwy


Gość Kamila260790

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamila260790

Witam mam 23 lata, i mam problem poniewaz dostalam drugi raz jakby miesiaczke !! Zaczne od poczatku, 12.07 mialam miesiaczke normalna do 20.07 nastepnie dostalam 24.07 znow miesiaczke tyle ze slabsza, byly to wsumie mocniejsze plamienia, raz lecialy a raz nie... mam ja do dzisiaj zaznacze z tym ze od jakiegos tygodnia leci ze mnie jak z kranu doslownie.. nie nadazam zmieniac podpasek, a np tampon wystarcza na 15 minut.. bylam u ginekologa i powiedzial ze to nic takiego ze trzeba przestac az sie skonczy ta "miesiaczka" dodam iz robil mi usg dopochwowe i nic nie wykryl tam ... czy mogla to byc np ciaza pozamaciczna i lekarz tego nie zaowazyl i poronilam ?? Bo wszystko by sie zgadzalo z tego co wyczytalam w internecie, mam mocne krwawienie i skrzepy wielkosci jajka przepiorczego... Co mam zrobic moze ktos mial podobnie? bo jak bede tak czekac to sie wykrwawie, lub dostane anemi.. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Witam!
Jeśli opisane przez Panią krwawienie rzeczywiście jest tak intensywne, to zdecydowanie wymaga to dokładniejszej diagnostyki. Przedłużające się krwawienie, tak jak Pani napisała, może bowiem skutkować anemią i innymi powikłaniami. Wskazane jest wykonanie badań dodatkowych - koniecznie proszę zatem ponownie skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...