Skocz do zawartości
Forum

Problem z własną tożsamością po wyleczeniu nerwicy


Gość czary6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem odnośnie swojej tożsamości... otóż walczyłem z nerwicą ponad dwa lata przez ten okres miałem zaburzenia typu: napady paniki w nocy, trudności z oddychaniem, szybkie bicie serca czyli wszystkie objawy dla typowej nerwicy. Przez cały ten okres czasu doznawałem silnych emocji takich jak wrażliwość, miłość, gniew. Czułem je i przeżywałem całym sobą nawet było to przyjemnym uczuciem bo wiedziałem że żyję. Jednak nerwica powoli znikała a ja czułem się coraz gorzej nie mogłem już przeżywać emocji jak kiedyś w czasie nerwicy. Mój stan i funkcje emocjonalne zostały spłycone do tego stopnia że trudno jest mi teraz określić swoją tożsamość. Był nawet okres że nie czułem dosłownie niczego.... trudno to sobie wyobrazić ale tak było. Chciałbym aby moje odczucia i uczucia wróciły i były tak silne jak kiedyś obecnie straszne jest życie w takiej agonii. Nie wiem czego chce, kim jestem, co robić bo wszystkie zainteresowania twórczość logika i cel znikły wraz z emocjami. Teraz jestem takim jak by wrakiem co na morzu pływa bezwładnie skazany na łaskę fal. Czasem w nocy gdy zasypiam myślę o schizofrenii że ją mam a nazajutrz czuje się jak duch :( i odczuwam jak by brak myśli,logiki i samego siebie.

Odnośnik do komentarza

bo możliwe że masz schizofrenię.
Ale trochę ciężko to stwierdzić w sieci.
Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć o swoim stanie to poczytaj w internetcie albo pogadaj z lekarzem.
W google można znaleźć wiele informacji o schizofrenii.
Ja kiedyś byłem na stronie o tym między ludźmi.pl.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...