Skocz do zawartości
Forum

Ból w dole kręgosłupa i parcie na odbyt a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Mam dość dziwne dolegliwości i nie bardzo wiem jak mogę je interpretować.
Mam bóle, które ciężko określić i umiejscowić. Boli mnie jakby dół kręgosłupa (promieniujący i w boki i w nogi) i czuję takie jakby parcie na odbyt. Generalnie czuje się obolała. Mam też zespół jelita drażliwego.
Ostatni okres miałam 8 lipca. Stosunek przypadł na dni płodne (prawdopodobnie nawet na owulację), ale odbył się w prezerwatywie, która nie pękła (nic takiego nie zauważyłam), nie zsunęła się a chłopak nie kończył we mnie. 2 dni po stosunku zaczęłam mieć dziwne kłucie po lewej stronie podbrzusza...jakby jajnik ale w sumie to niewiadomo. Stopniowo te kłucia zaczęły się tej pojawiać po prawej stronie. Stopniowo dolegliwości narastały a od tygodnia dosyć mocno dolega mi ten ciężki do umiejscowienia ból na dole i te jakby parcie na odbyt. Czuję się jakbym była wzdęta, brałam tabletki na tą dolegliwość ale średnio pomagają. Myśląc, że może to jelita brałam leki rozkurczowe i też marny rezultat. Nie mam pojęcia co to może być...czy to może być ciąża? A może stresy, które aktywowały jelito drażliwe? Kiedy mogę wykonać ewentualnie test, żeby wynik wyszedł już wiarygodny?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...