Skocz do zawartości
Forum

Duża senność, zmęczenie i brak sensu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 18 lat, od pewnego czasu kładę sie spac wczesnie a ran nie mogę wstać, gdy juz wstane jestem zmeczona, nie chce mi się nic robić, wychodzic z znajomymi siedxieć w domu tez nie ponieważ nie widzę sensu w niczym, wszytsko tlumacze w sposób,ze nic dobrego to nie przyniesie, wszytsko stawiam w swietle negatywnym, cokolwiek robię nie ma dla mnie sensu, robię to dla zasady, nic mnie nie cieszy. Jaki może yć tego skutek?

Odnośnik do komentarza

Witaj Anno. To co opisujesz może być spowodowane złą jakością snu - banalna rzecz: zbyt duża ilość kawy może spowodować problemy z przejściem w głęboki sen, co z kolei może zaowocować takimi objawami. To może być reakcja na infekcję, alergię, nowe pigułki. To może być także początek depresji. Nie jestem lekarzem i nie mogę tego stwierdzić. Na pewno jednak powinnaś udać się z tym do lekarza, żeby chociaż wykluczyć znane mu powody takiego stanu.
Masz 18lat, bardzo dużo dzieje się nie tylko w Twoim organizmie, ale także w Twoim życiu. Mogę jedynie zgadywać.
Skutek może być bardzo różny. Ciągłe przemęczenie, problemy z koncentracją, brak chęci na cokolwiek i może się stać bardzo dużo, naprawdę.
Napisz co u Ciebie i czy coś się zmieniło w Twoim stanie.
Koniecznie idź z tym do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Dziekuje za udzielone rady, na pewno skorzystam. Mam nadzieje, ze stan w którym sie znajduję jest chwilowy, moze i za pozno wstaje i dzien staje sie smętny. Postaram się to zmienić. Lekarstwa ktore biore to podstawowe witaminy plus leki na alergie, myslę, ze one nc negatywnego nie wnosza sądząc po zapoznaniu się. Moze monotonnosć mnie demotywuje, wiem, ze chcialabym to zmienić, lecz jak to zrobic jak jest się jak roślinka.

Odnośnik do komentarza

Witaj ponownie.
Nie wydaje mi się, że problemem jest późne wstawanie.
Te leki na alergię bierzesz już od dawna? Z tego, co wiem mogą powodować takie objawy.
Brak chęci do czegokolwiek, ten cały bezsens mogą być spowodowane tylko niewyspaniem. Może to też być początek depresji.
Napisz, czy te objawy są już długo, czy miałaś już kiedyś coś takiego? Czy wszystko w porządku u Ciebie w domu? Może masz poważne problemy sercowe?
Na jakość snu i w ogóle na samopoczucie duży w pływ będzie mieć wysiłek fizyczny. Proponuję Ci zająć się jakimś sportem, choćby bieganiem. To naprawdę pomaga. Oderwiesz umysł na chwilę od codzienności a zmęczenie powinno sprawić, że będziesz mogła się lepiej wyspać.
Masz jakieś ulubione zajęcia, hobby? Masz ochotę i siłę się tym zajmować? Potrafisz się skupić na czytaniu?
Jeżeli ten stan utrzymuje się zbyt długo koniecznie musisz odwiedzić lekarza. Tak mi wpadło do głowy: może byłaś ugryziona przez kleszcza?
Dlaczego uważasz, że jesteś jak roślinka?
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...