Skocz do zawartości
Forum

Spóźniająca się miesiączka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w 9 dniu cyklu współżyłam bez zabezpieczenia z moim chłopakiem, następnie w 20 dniu cyklu, miesiączkę powinnam dostać 28 lub 29 dnia cyklu, jednak jest już 31 a okresu nadal nie ma. Mam przezroczysty śluz z małymi białymi grudkami, zawsze mam taki przed okresem, dodatkowo mam objawy nadchodzącej miesiączki, wypryski na twarzy, rozdrażnienie, wzmożony apetyt, nie odczuwam jedynie bólu piersi, który zazwyczaj się pojawia. Jaki jest powód spóźniania się okresu? Czy jestem w ciąży?

Odnośnik do komentarza
Gość PannaLis

Nie chcę cię straszyć, ale z tego co wiem, to współżycie bez żadnego zabezpieczenia przed owulacją nie jest do końca bezpieczne, ponieważ plemniki żyją w ciele kobiety nawet do 7 dni. Radzę poczekać, ponieważ spóźnienie okresu o dwa dni może być normalne. Jeśli dalej się nie pojawi, zalecam test ciążowy + ginekolog. Albo będziesz miała szczęście albo nie. Na przyszłość polecam się zabezpieczać, będziesz pewniejsza. Metoda kalendarzyka jest imo dla dojrzalszych kobiet, które są w jakiś sposób przygotowane na ewentualne potomstwo.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...