Skocz do zawartości
Forum

Brak poprawy po lekach przeciwdepresyjnych


Gość samanta4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość samanta4

Witam od okolo miesiaca meczy mnie szybkie bicie serce i dusznosci przy wysilku ale takze w spoczynku dusznosci mi towarzysza caly czas biore lek asertin 50 dawka 75 mg od jakis 2 miesiecy i dusznosci nadal wystepuja do tego szybko sie mecze . Czy jest szansa ze lek jeszcze zadziala czy to mozliwe ze lekarze sie pomylili z diagnoza ze to nerwica??

Odnośnik do komentarza
Gość samanta4

Nie dzialaja wlasnie i jeszcze ten puls w spoczynku strasznie wysoki czasami czasami normalny a jak wstaje to raz na pulsomentrze pokazalo sie 115 po chwili spadlo do 100 i utrzymywalo sie przy staniu 100 gdzie przy siedzeniu mialam 80 ;( Boje sie ze niedlugo mi padnie serce czy ktos wie co moze mi byc??

Odnośnik do komentarza

Powinnas udać się do lekarza, który Ci przepisał ten lek, bo czasem samodzielne odstawianie leków jest złe, bo skutki uboczne mogą się nasilić, dlatego najlepiej skonsultowac się z lekarzem. Ciężko jest powiedziec, czy lekarz pomylił się z diagnoza, bo tego nie wiemy, nie badamy Cię i nie mamy takich kompetencji, pewne jest jednak to, ze po takim czasie leki powinny działać a Ty prawdopodobnie zatrzymałas sie na skutkach ubocznych, dlatego lekarz powinien zmienic Ci lek.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...