Skocz do zawartości
Forum

Naczyniak na rączce dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo proszę o Pomoc. Moja siostra urodzila synka,przy porodzie zauwazyla ze maluszek ma na prawej raczce coś wygladajace jak siniak, zapytala sie poloznej co to moze byc, powiedzieli jej ze to nic groźnego ze to naczynniak i ze bd rosł razem z malym. No i ta sprawa zostala zakonczona na tym, Alex bo tak ma na imie Mały ma teraz 9 miesięcy i rzeczywiscie "to "uroslo. Nie wyglada to jakos strasznie, czy brzydko poprostu jak by sie uderzył tylko ze jak sie dotknie to czuc rożnice w miejscu gdzie jest to zaczerwienienie a tam gdzie go nie ma, tam gdzie jest jest troszke grubsze. Alexa to nie boli bo sprawdzalam i nigdy jakos specjalnie nie reagowal na dotyk w tym miejscu. Czy to oze byc jakis rak czy inna straszna chorroba? Namawialam siostre zeby szla do lekarza ale ona trzyma sie pierwszej wersji, tej ktora powiedzieli jej przy urodzeniu. Mysle tez ze boi sie ze moze sie co innego okazac i dlatego niechce isc do lekarza.. ale lepiej zapobiegac. Bardzo prosze o pomoc. Bo wszyscy strasznie kochamy Alexa...

Odnośnik do komentarza

spokojnie, to nie musi być nic złego, niektóre dzieci tak mają i potem to znika. Ja miałam naczyniaka na czole, dokładnie na samym środku jak się urodziłam. Znikł i teraz nic nie widać. Więc może i on zniknie. Twoja siostra może przy okazji się zapytać lekarza o to ale nie sądzę aby to bło coś złego

Odnośnik do komentarza
Gość Mama Pysia

Mateusz miał naczyniaka na policzku (wypukłego) takiego nasączonego krwią i wyszedł mu od tak po 1 urodzinach. Pediatra kazał czekać no więc czekaliśmy jednak naczyniak zaczął rosnąć, a Mały często go podrażniał rączką. Pediatra kazał nam iść do dermatologa albo do chirurga dziecięcego. Jak umówiłam się z Małym do lekarza to dzień przed wizytą w środku nocy rozdrapał go i wylądowaliśmy na ostrym dyżurze. Bardzo krwawił. Uśpili moje słoneczko, przypalili mu laserem ranę i teraz nie ma po tym śladu. Radzę jednak iść do chirurga dziecięcego na konsultacje niech oceni wielkość i poda granicę do kiedy można czekać na wchłonięcie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...