Skocz do zawartości
Forum

Ból podbrzusza w dniu spodziewanej miesiączki


Gość ola22345

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ola22345

hej uprawiałam sex z chłopakiem i po stosunku nic mi nie było ani na nstępny dzień teżnic tylko w dzień w kturym powinnam dostac okres zaczoł mnie boleć brzuch czy to oznacza że dostane miesiączke czy co pomurzcię bo nie wiem co robić

Odnośnik do komentarza
Gość ola22345

tak za pierwszym razem nie ale nic nie było a za drugim razem tak zabiespieczalismy się i dopiero wczoraj dostałam te dziwne bule a wczesniej nie bo wczoraj powinam dostać okres ale zawsze spuznia mi się 2 lub 3 dni

Odnośnik do komentarza
Gość Charlottine

Od kilku dni dzieje się ze mną coś dziwnego. Mam 16 lat, miesiączkuję od 3 lat, jednak nieregularnie. Mój cykl trwa około 28-31 dni, krwawienie 6-7 dni. Zazwyczaj mam lekkie bóle podbrzusza przed miesiączką i w trakcie. Nie byłam jeszcze u ginekologa. Ostatni okres dostałam 9.08. Pierwszy dzień był nie do zniesienia, nie byłam w stanie podnieść się z łóżka, było mi niedobrze, jednak nie wymiotowałam, ale ból brzucha był wykańczający, żadne tabletki nie pomagały. Kolejne dni przebiegły już spokojniej, chociaż czasem jeszcze brzuch pobolewał. 14.08 skończyła mi się miesiączka i od razu pojawił się jakiś dziwny brązowy śluz. Nie było go dużo, ale zdarzyło się to po raz pierwszy. Utrzymywał się przez 3 dni, później zrobił się biało-żółty. Była to pierwsza miesiączka po powrocie z wakacji znad morza, podejrzewałam też, że to przez zmianę klimatu. Jednak od wczoraj (19.08) dziwnie się czuję - czasem kuje mnie w podbrzuszu, jestem osłabiona, chwilami robi mi się niedobrze, kręci mi się w głowie. Nie ma mowy o ciąży, bo miałam okres to raz, a dwa, nawet nie uprawiałam seksu. Jedyne co, to chłopak czasem robi mi palcówkę, ale nigdy wtedy stara się nie dotknąć spermy, poza tym chyba nie ma szans na zaciążenie przez palcówkę. Jednak trochę się obawiam, co może mi być? Początkowo trochę wystraszyłam się ciążą, bo naczytałam się wielu rzeczy na forach, ale chłopak mnie uspokoił. Teraz jestem zaniepokojona tym, co się dzieje. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...